Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izle
ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Büyük sürpriz var! Nefes ve Tahir'in oğlu olacak! Yeni fragmanda Tahir' nefesten uzak dur! denildiğinde !Siz benden canımı isteyin daha iyi! dediği sahne hem herkesi güldürdü hem de duygulandırdı. İşte Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izleme linki ve yeni tanıtıma dair gelişmeler...
Magazin 23 Nisan 2018 - 08:15

Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı dizinin yeni fragmanında Nefes’e söylenen ‘Bu deli seni bırakmazsa, sen onu bırakacaksın’ cümlesi izleyenleri heyecanlandırıyor. Bu zor aşkta neler yaşanacak? İşte Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izleme linki…

sen-anlat-karadeniz-14

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşk engel tanımıyor!

Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes’in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak’tan sonra şimdi de Nefes’in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes’i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes’in nikahlı kocasını bırakıp Tahir’e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes’in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır.

Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat’ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes’in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes’in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir’in akıllıca bir hamlesi, Nefes’i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir’in Nefes’le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Tahir, oğlumuz için…”

SEN ANLAT KARADENİZ 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 13. SON BÖLÜM İZLE

sen-anlat-karadeniz-14-1