Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 17. son bölüm izle! Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Sen Anlat Karadeniz 17. son bölüm izle! Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı ilk günden beri reytinglerin zirvesinde...Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizi severler merak ediyor: Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 16 Mayıs 2018 - 23:09

Dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstlendiği Sen Anlat Karadeniz’in oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer alıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde; Tahir ile Nefes’in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat’ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat’ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir’e nefretinde bulur. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz’i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes’tedir. Tahir’in deli fırtınasını sadece Nefes’in şefkati ve inadı dindirecektir.

Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan’ı, Nefes’e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil’in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir’in merhameti mi, Cemil’in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:35 - 19.05.2018