Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle! ATV'nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tahir ve Nefes arasında neler yaşanacak? Nefes sevdiğine destek olmaya devam edecek mi? İşte tüm bu soruların yanıtını yeni bölümde alacağız. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 17 Mayıs 2018 - 09:24

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm tanıtımı geldi mi? Tahir’in merhameti Cemil’in intikam dolu nefreti mi kazanacak? İşte yeni fragman…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir'in deli fırtınasını sadece Nefes'in şefkati ve inadı dindirecektir.

 

Tahir ile Nefes’in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat’ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat’ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir’e nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz’i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına!

sen-anlat-18-1

Sevdiğine deva olma sırası Nefes’tedir. Tahir’in deli fırtınasını sadece Nefes’in şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan’ı, Nefes’e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil’in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir’in merhameti mi, Cemil’in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?


 

 

 

fa
s

Son güncelleme: 22:36 - 19.05.2018