Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 20. son bölüm full izle!
Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 20. son bölüm full izle!
Sen Anlat Karadeniz 20. son bölüm full izleme linki haberimizde! Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır? Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer alıyor. İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 7 Haziran 2018 - 12:19

21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı! Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde; geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat’a vermiştir. Vedat’ın da Nefes’i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir’in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz’den gitmek… Tahir’in deli hamlesi, Kaleli Konağı’na kor gibi düşmüştür.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ FRAGMAN


 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir.

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat’a vermiştir. Vedat’ın da Nefes’i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir’in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz’den gitmek… Tahir’in deli hamlesi, Kaleli Konağı’na kor gibi düşmüştür. Tahir’in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir’e karşı çıkarlar.

Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat’tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar’la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat’ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz’den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

 

 


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

sen-anlat-karadeniz-20-1
Son güncelleme: 15:56 - 11.06.2018