Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yiğit’in odasında yangın çıkıyor
Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yiğit’in odasında yangın çıkıyor
Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Yeni bölüme dair çok önemli ipuçları içeren dizinin yeni bölüm fragmanında; Yiğit kaza ile çıkan yangının ortasında kalır. Yiğit’i alan Vedat, Nefes’i Tahir ile oğlu arasında bir seçim yapmaya zorlar. Tahir, Nefes’in her an yanındadır. Nazar, Vedat ile tersleşmeye devam eder. İşte Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 27 Ekim 2018 - 22:56

Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm 2. fragmanı ATV tarafından ekrana verildi. Yayınlanan ilk fragman da Vedat tarafından kaçırlan Yiğit, Tahir’in babası olmasını diliyor. Bunu duyan Vedat çıldırıyo rve oğlunu sarsıyor. Yiğit ise o kadar çok korkuyor ki altını ıslatıyor. Tahir, Yiğit’i öz oğlu olarak kabul ediyor. Annesinin söylediklerine rağmen Nefes’e ‘kim ne derse desin ben o çocuğun babasıyım’ diyor. Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm 2. fragmanında ise; Nefes, oğlunun yokluğuna katlanamaz. Nazar, Vedat'a ‘yapabileceğin en kötü şeyi yaptın' der. Ama Vedat ‘yanılıyorsun daha başlamadım bile' der. Ve Nefes'e bir teklifte bulunur. Nefes ya oğlunu seçecektir ya da Tahir'i seçecektir. Fragmanda ayrıca Yiğit'in kaldığı odanın kaza ile yandığı görülüyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 28. yeni bölüm fragmanları…

SEN ANLAT KARADENİZ 28. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


SEN ANLAT KARADENİZ 28. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 27. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes oğlu Yiğit’in kaybolduğundan habersiz hastane odasında kabuslar görmektedir. Tahir’e Yiğit’i sorar. Tahir Yiğit’in evde olduğunu söylemesine rağmen içi rahat etmez. Tahir’den oğlunu getirmesini ister. Mustafa, eve döner. Yiğit’i hiçbir yerde bulamamıştır. Bu sırada Tahir arar ve Yiğit’i hastaneye getirmesin,i ister. Mustafa ne söyleyeceğini bilemez. Tahir ısrarla nerde olduğunu sorunca çaresiz olanı biteni anlatır.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

YİĞİT FİKRET’İN EVİNDE

Tahir, Mustafa’nın sözleri üzerine yıkılır. Nefes, Tahir’e seslenir. Tahir çaresizce Nefes’e yalan söyler. Nefes inanmaz. Tahir’e oğlununun nerde olduğunu sorar. Hastaneden çıkmaya çalışır. Tahir engel olmaya çalışır fakat Nefes yaşadığı travmanın etkisiyle bayılır. Mustafa, kardeşleri ile birlikte Yiğit’i tekrar aramaya çıkar. Bu sırada Yiğit Fikret’in evinde uyumaktadır.

VEDAT YİĞİT’İN VELAYETİNİ İSTİYOR

Tahir, Yiğit’i getireceğine söz verirken içerde Nefes zor durumdadır. Vedat’ın avukatı Yiğit’in velayetinin Nefes’te olduğunu söyler. Vedat avukata artık burada olduğunu ve velayetini tekrar almasını söyler. Nefes yapılan müdahalelerin ardından normale döner. Tahir yanına gider ve oğlumuzu getireceğim diyerek ona yine söz verir.

Fikret Vedat’ı arar halini hatırını sorar. Vedat, oğlunun velayetini alacağını ve buralardan gideceğini, oğlunu aldığında Nefes’in de onun peşinden geleceğini söyler. Tahir hastaneden çıkar ve abisini arar. Mustafa, Yiğit’i aradıklarını mutlaka bulacaklarını onun sakin olmasını ister.

NAZAR ABLASINDAN YARDIM İSTER

Tahir’de Yiğit’i aramaya çıkar. Nazar yaşadıklarının izlerini vücudunda taşımaktadır. Ablası Mercan’a yaşadıklarının son bulması için Vedat’ın yaptıkları ile ilgili konuşması gerektiğini anlatmaya çalışır. Ablasına bunu yapması için yalvarırır.

Vedat, Meral’den oğlu Yiğit’in kayıp olduğunu öğrenince deliye döner. Mustafa yine eli boş olarak eve döner. Yiğit ortalıklarda yoktur. Bu arada Vedat kapıya dayanır. Oğlunun nerede olduğunu sorar. Vedat ona zarar gelirse hesap soracağını söyler. Mustafa ve kardeşleri Vedat’a saldırmamak için kendilerini zor tutarlar. Bu arada Vedat’ın oğlu ile ilgili söyledikleri üzerine Asiye, “Doğurmak ile ana olunmaz, doğurtmak ile baba olunmaz…” diyerek Vedat’a unutamayacağı bir ders verir.

FİKRET VEDAT’A SIRTINI DÖNER

Fikret eve gelen doktora Yiğit’i muayene ettirir. Yiğit’in birşeyi olmadığını sadece dinlenmesi gerektiğini söyler. Fikret’in evine gelen Vedat oğlunun kayıp olduğunu söyler. Fikret’ten yardım ister ama hayal kırıklığına uğrar. Yiğit uyanınca annesini sorar. Fikret onu nasıl bulduğunu anlatır. Yiğit annesinin Nefes olduğunu söyleyince Fikret babasını sorar ancak Yiğit cevap vermez. Fikret, “Sen oğlunu kaybedeli çok olmuş be Vedat…” der.

YİĞİT ANNESİNİN YANINDA

Tahir Yiğit’i canhıraş ararken Fikret telefonla onu arar. Yiğit’i bulduğunu gelip almasını söyler. Vedat eve döndüğünde Nazar Yiğit’i sorar. Vedat onun intikam almak için bunu yaptığını söyler. Tahir, Fikret’in evine gelir. Yiğit’e seslenir ve onu kucaklar. Yiğit’e annesinin onu merak ettiğini söyler. Yiğit’i annesine götürürken Fikret’e teşekkür eder. Tahir ve Yiğit Nefes’in yanına gelirler. Yiğit annesine seslenir ama Nefes ilaçların etkisi ile derin bir uykudadır onu duymaz. Yiğit annesinin yanına uzanır.

Fikret Vedat’ı arayarak Yiğit’i bulduğunu onu ailesine teslim ettiğini haber verir. Vedat Tahir’in evine gider. Oğlunu ister ama Nefes’in sözleri onu perişan eder. Amacına ulaşamadan geri dönmek zorunda kalır…