Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vedat durmuyor! Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı yayında: Nefes gözaltına alındı! (Sen Anlat Karadeniz 29. son bölüm izle)
Vedat durmuyor! Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı yayında: Nefes gözaltına alındı! (Sen Anlat Karadeniz 29. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Nefes gözaltına alınıyor, karşılığında ise Vedat, Tahir'den Nefes'i boşamasını istiyor.Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanan son bölümde ise; Vedat, Yiğit'i Nefes'e kaptırınca elindeki en büyük kozunu devreye sokuyor. Fikret Saniye Hanım'ı büyük günahı ile yüzleştiriyor. Mercan, Nefes'ten gerçekleri anlatamadığı için özür diliyor. Yiğit ilk defa Tahir'e baba diyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Kasım 2018 - 23:04

Sen Anlat Karadeniz 29. son bölüm ATV'de bu akşam yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Vedat evinde çıkan yangında Yiğit’i elinden alan Nefes ve Tahir’e çok öfkelenir. Fikret, Vedat’a Yiğit’in olması gerektiği yerde olduğunu söyler. Nefes Vedat’ın harekete geçmemiş olmasından endişe duymaktadır. Tahir, ne pahasına olursa olsun Yiğit’i Vedat’a geri vermemeye kararlıdır. Mercan’ın yürümeye başlaması ailesini çok mutlu eder. Asiye ve Mustafa arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz'in 29. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

SEN ANLAT KARADENİZ 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 29. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vedat’ın evinde çıkan yangından sonra Nefes ve Tahir Yiğit’i de alıp evlerine gider. Yiğit yangın sırasında onu kurtarmaya gelen Tahir’e baba diyerek seslenir. Vedat evinde çıkan yangından habersizdir. Evine gelir ve karşısında itfaiyecileri görür. Yiğit’in evde olmadığını anlayınca deliye döner. Hışımla yolda Nefes’i arar. Oğlunun Nefes’in yanında olduğunu öğrenince iyice delirir. Yolda karşısına Fikret çıkar. Fikret durumdan haberdar olduğunu ve Yiğit’in olması gerektiği yerde olduğunu söyler.

VEDAT KASADAN GİZLİ KOZUNU ÇIKARIYOR

Vedat çaresizdir. Nefes ve Tahir Vedat’ı beklemektedir. Bu arada Nazar Nefes’i arar. Nefes yangından söz eder. Nazar telefonu Mercan’a verir. Mercan’ın sesini duyan Nefes çok mutlu olmuştur. Vedat, Fikret’in ona engel olmasından sonra doğruca evine gider. Odasında bulunan gizli kasadan Nefes’in onu vurduğu zaman Fikret’in ona verdiği mermi çekirdeğini çıkarır.

sen-anlat-1

VEDAT NEYİN PEŞİNDE?

Vedat’ın oğlunu almak için geri gelmemesi Nefes’i endişelendirmeye başlar. Vedat’ın neyin peşinde olduğunu merak eder. Mercan yürümeye başlaması Cemil ve Türkan’ı çok mutlu etmiştir. Sabah Vedat gelir. Kahvaltı masasında Mercan’ı görür. Onunla konuşmaya çalışır ama Mercan cevap vermez.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

VEDAT’IN HAİN PLANI

Vedat, Cemil’e Tahir’le hesaplaşma vaktinin geldiğini söyler. İçerde Nazar ve Mercan, Vedat ile babalarının gizli gizli neler konuştuğunu merak eder. Vedat’ın bir planı vardır. Bunun için Cemil’den yardım ister. Plana göre Kalelilerin sahip olduğu gemilerden birine gizlice silah sokacaklardır.

vedat

MERCAN VE NEFES BULUŞUYOR

Sabah işyerine giden Mustafa ve Tahir, Yangazların dayak yediğini görünce bu işi kimin yaptığını sorar. Ardından dayak yedikleri kişileri dövmek için yanlarına giderler. Nefes Mercan’ın evine gelir. Türkan Hanım Nefes’i kızının yanına getirir. Mercan ona bunu yapanın Vedat olduğunu söylemeyi çok istediğini ama Nazar’ın Vedat’ın elinde olduğunu bildiği için söyleyemedeğini itiraf eder.

VEDAT PLANINI DEVREYE SOKUYOR

Saniye Hanım’a Fikret bir pusula yollar. Saniye pusulayı ona getiren kişiye pusulayı kimin gönderdiğini sorar ama cevap alamaz. Fikret’in adamı onu arabaya bindirir ve Fikret’in yanına götürür. Bu arada, Vedat avukatına Nefes ile ilgili belgeyi verir. Avukatına “Beni öldürmeye teşebbüsten Nefes'i suçlayacağız!” der. Avukatı ona ciddi olup olmadığını, mermi çekirdeğini yetkililere teslim etmesi durumunda Nefes’in adam öldürmeye tam teşebbüsten en az sekiz yıl ceza alacağını bunu gerçekten yapmak istediğinden emin olup olmadığını sorar. Vedat kararlıdır.

 

Son güncelleme: 08:32 - 08.11.2018