Sözcü Plus Giriş

Sen Anlat Karadeniz 33. yeni bölüm 2. fragman geldi! “Bir daha babamı görebilecek miyim?”

Sen Anlat Karadeniz 33. yeni bölümden 2 yeni fragman ATV'de ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz 33. yeni bölüm 2. fragmanda; Tahir'in Karadeniz'in azgın sularında kaybolması herkesi derinden etkiliyor. Nefes onu bulabilmek için her yolu deniyor. Tahir'in kıyıya vuran teknede hareketsiz yattığı görülüyor. Yiğit ise annesine, "Bir daha babamı görebilecek miyim?" diyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 33. yeni bölüm fragmanları...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 12:27, 02/12/2018

SEN ANLAT KARADENİZ 33. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 32. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fatih’in vurulmasından sonra Murat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Fatih’in durumu ağırdır. Sevdiği Berrak’ın kucağında ağzından dökülen sözcükler Murat’ı gözyaşlarına boğar. Sonunda hastaneye varırlar. Sedyeye konduğunda Fatih’in bilinci yerinde değildir.

CEMİL MERCAN’I VEDAT’IN ASTIĞINI ÖĞRENİYOR

Tahir ve Nefes eve geldiklerinde Nazar telefonla onları arar. Nefes’e Fatih’in vurulduğunu haber verir. Eve girmeden aceleyle hastaneye giderler. Cemil’i alacakları sıkıştırmaktadır. Karısı Türkan arar. Cemil’e Mercan’ın kendisini asmadığını bunu Vedat’ın yaptığını söyler. Cemil duydukları karşısında silahını beline takar Vedat’ın peşine düşer.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

FATİH’İ VEDAT’IN ADAMI VURUYOR

Tahir yolda Murat’ı arar. Ne olduğunu sorar. Murat Fatih’in kendi yüzünden vurulduğunu söyler. Tahir kimin vurduğunu sorunca Vedat’ın adamları olduğunu söyler. Bu arada Nazar’ın yanına gelen Türkan kızının halini görünce gözyaşlarına boğulur. Ana kız birbirlerine sarılıp ağlarlar.

MURAT FATİH’İN NASIL VURULDUĞUNU ANLATIYOR

Tahir hastanede Murat’ı bulur. Birbirlerine sarılırlar. Murat gözyaşları içinde Vedat’ın adamlarının Fatih’i nasıl vurduğunu anlatır. Cemil hışımla Vedat’ın evine gelir. Belinden silahını çıkarır. Vedat’a bağırır. Kızı Nazar ve karısını orada bulur. Nazar ağlayarak babasına sarılır. Cemil Vedat’ın adını haykırır.

FİKRET’TEN VEDAT’A BÜYÜK DARBE

Vedat Fikret’in evinde beklerken Tahir telefonla arar. “Bensiz de yapamıyorlar” der ama telefona cevap vermez. Bu sırafa Fikret gelmiştir. Vedat’a hayırdır diyerek orada ne işi olduğunu sorar. Vedat Nazar’ın canını sıktığını ve onu dövdüğünü anlatır. Fikret çok öfkelenir. Vedat’a tokat atar. Vedat ne yapacağını şaşırır onun üzerine yürümeye kalkınca, Fikret’in adamları mani olur. Ancak Fikret beklenmedik bir hamle yaparak belinden silahi çıkarır ve Vedat’ın eline verir. Ondan kendisini vurmasını ister. Adamlarına Vedat’ın tetiği çekip kendisini vurması durumunda oradan elini kolunu sallayarak gitmesine izin vermelerini ister. Vedat iyiden iyiye ne yapacağını şaşırmıştır. Fikret bir hamle daha yaparak silahın horozunu da kaldırarak hadi vur der. Vedat tetiği çekemez.

İlginizi ÇekebilirReyting sonuçları 28 Kasım: Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz reyting sıralaması...Reyting sonuçları 28 Kasım: Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz reyting sıralaması...

TAHİR VEDAT’A HESAP SORMAYA GİDİYOR

Tahir, Vedat’ı bulmak için evine doğru yola çıkmak için hamle yapınca Ali engel olmaya çalışır ama başaramaz. Vedat Fikret’in evinden dönerken adamı arar ve Fatih’in vurulduğunu ve Cemil’in de evinde olduğunu onu aradığını haber verir. Nefes Tahir’i telefonla arar ama cevap veren olmaz. Nefes Ali’yi arar ve Tahir’in bir delilik yapmasına engel olmasını ister.

MERCAN GERÇEĞİ SÖYLÜYOR

Cemil, kızları Mercan ve Nazar’ı karşısına alır. Mercan’a duyduklarının doğru olup olmadığını sorar. Mercan doğru olduğunu söyleyince hışımla evden çıkar. Karısı engel olmaya çalışır ama başaramaz.

TAHİR FATİH’İ VURANIN PEŞİNDE

Tahir ve Murat Vedat’ın evine gelir. Her ikisi de silahlarını çıkarmıştır. Tahir Vedat’ın adını haykırır. Vedat gelince Fatih’i vuranın nerede olduğunu sorar. Vedat’tan onu kendilerine teslim etmesini ister. Vedat Tahir’e kardeşine onların kendi evinde ne aradıklarını sormasını ister. Bu arada Ali yanında polislerle yetişmiştir. Vedat’ı kelepçeler ve karakola götürür.

ALİ VEDAT’I SERBEST BIRAKIYOR

Tahir hastaneye geri gelir. Nefes Fatih’in vurulduğunu Saniye ve diğerlerine haber vermeleri gerektiğini söyler. Bu arada Komiser Ali Mustafa’yı arayarak hastaneye gitmesini ister. Mustafa ne olduğunu sorar. Ali Fatih’in vurulduğunu söyler. Ali Vedat’ı sorgulamak için sorgu odasına iner. Vedat hata yaptığını söyleyerek olayın nasıl gerçekleştiğini anlatır. Ali çaresiz kalmıştır. Vedat’ı nezarette tutmak için sebebi kalmamıştır. Vedat’ı kovar.

Yayınlanma Tarihi:11:04,