Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Nefes gitmiş!
Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanında; Tahir, Vedat'ı vurduktan sonra nezarethaneye atılıyor. Saniye Nefes'e "Ne oldu Nefes muradına erdin mi?" diyor. Nefes bir mektup bırakarak Yiğit ile birlikte gidiyor. Tahir, Nefes'in mektubunu okuduktan sonra onu bulmak için firar ediyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 3 Şubat 2019 - 21:15

SEN ANLAT KARADENİZ 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 38. BÖLÜM ÖZETİ

Asiye’nin sancıları başlar. Kızlar telaşlanır ama Asiye iyi olduğunu merak etmemelerini söyler. Bu sırada koğuşta sayım yapılacaktır. Herkes neler olduğunu merak eder. Cezaevinde ortam gergindir. Bu sırada Mustafa kızına ders çalıştırmaktadır. Ancak Mustafa’nın matematiğe kafası basmamaktadır. Mustafa Fatih ve Murat’tan yardım ister. Ancak Yangazların da matematikten anladığı şüphelidir. Mustafa’nın tek umudu Tahir’dir.

dyaldzex0aanujq

YİĞİT ANNESİNİ SORUYOR

Tahir Yiğit’in yanına gelir. Yiğit yatağın altından bir kutu çıkarır. Kutunun içindekileri tek tek çıkararak ne olduğunu Tahir’e anlatır. Annesinin hapiste ne kadar daha kalacağını sorar. Tahir de elinden geldiğince durumu anlatmaya çalışır. Yiğit’in bu sorusu belli etmese de Tahir’i derinden etkilemiştir.

HAPİSHANEDE İSYAN ÇIKIYOR

Akşam Avukat Esma’yı savcı arar ve onunla görüşmek istediğini bildirir. Savcı Osman Baba’nın evine gelir. Esma’ya Nefes ve Asiye için hazırladığı dilekçeyi verir. Esma bunu neden yaptığını sorunca “Benim de bir oğlum var” der ve gider. Akşam hapishanede isyan çıkar. Koğuşlarda kadınlar ellerindeki tabak çanaklarla kapılara vurmaktadır. Tam bu sırada Asiye’nin sancıları başlamıştır. Nefes kapıya giderek gardiyana seslenmeye çalışır. Ancak kimse onun sesini duymaz. Asiye sancılar içerisinde dir. Nefes doğumun başladığını anlar ve doğumu kendi başına yapmaya karar verir. Diğerlerine sıcak su ve temiz bez getirmelerini söyler.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

 

dyahyx1wwayvzg6

ASİYE DOĞUM YAPIYOR

Nefes Asiye’ye dediklerini yapmasını söylüyor. Bu arada Mustafa Tahir’e Vedat’ı bulup ifadesini değiştirmesini sağlayabilirlerse kadınların içeriden çıkıp çıkamayacağını sorar. Tahir ne pahasına olursa olsun sevdiklerini dışarı çıkaracakları sözünü verir. Nefes Asiye’nin doğumu yapabilmesi için elinden geleni yapar. Asiye sancıdan bağırdıkça diğerlerinin eli ayağı birbirine dolaşır. Hapishanede isyan çıktığı haberini alır almaz Tahir ve Mustafa oraya gelirler. Nefes sonunda doğumu yaptırmayı başarmıştır. Herkes derin bir nefes alır. Ancak bir sorun vardır. Bebeğin sesi çıkmamaktadır. Asiye korkuyla Nefes’e seslendiği anda bebek ağlamaya başlar.

ALİ MÜJDELİ HABERİ VERİYOR

Sabah olmuştur. Nefes kucağında bebekle Asiye’nin yanına gelir ve bebeği annesinin kucağına verir. Asiye mutluluktan gözyaşları döker. Ali Tahir’in yanına gelerek Mustafa’ya müjdeli haberi verir. Mustafa sevinçten çılgına döner.

Son güncelleme: 11:52 - 04.02.2019