Yeni bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 3. son bölüm izle!

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 3. son bölümde Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşmesinin ardından araştırılan 4. bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından hemen paylaşıldı. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa... Dizi tutkunları Sen Anlat Karadeniz 4. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. İşte yeni fragman...

Yeni bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 3. son bölüm izle!

Sen Anlat Karadeniz 3. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Ardından heyecanla beklenen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Tahir, bir fotoğrafla Nefes’ten vazgeçer ve Mercan ile evlenmeye karar verir. Nefes ise özgürlüğünden vazgeçer. İzleyiciler Sen Anlat Karadeniz 4. bölümde Nefes Vedat’ı vuracak mı? . İşte Sen Anlat Karadeniz 4. yeni bölüm fragmanı…

SEN ANLAT KARADENİZ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Nefes ve Yiğit’i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa’dır ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.
sen-anlat-karadeniz

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes’in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

 

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.