Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 40. yeni bölüm 2. fragman: Nefes ve Yiğit büyük tehlikede!(Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 40. yeni bölüm 2. fragman: Nefes ve Yiğit büyük tehlikede!(Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 40. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Yayınlanan 2. fragmanda; Nefes tanımadığı bir adam tarafından kaçırılıyor. Yiğit hiç bilmediği bir yerde. Tahir sokak sokak onları arıyor. Tahir, Vedat ile anlaşmak zorunda, çünkü Nefes ve Yiğit için Vedat’ın başvuru yapması gerekiyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 40. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Şubat 2019 - 21:50

SEN ANLAT KARADENİZ 40. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 40. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, gözaltına alıyor. Vedat’ı vuruyor ve eline kelepçeyi takan da arkadaşı Ali oluyor. Tahir sevdiği için kendini yaktığını söylüyor. Ali ona kızsa da yaptığından pişmanlık duymuyor. Vedat kanlar içinde yerde yatıyor. Tahir ev ve dükkanın kiralanmasını istiyor. Yapılan harcamaları da ödeyeceğini söylüyor. Ali, Tahir’i yolda bir güzel paylıyor. Sonra da Esma’yı arayıp karakola çağırıyor.

NEFES HER ŞEYDEN HABERSİZ

Nefes kendini kaybediyor ve Yiğit’i de korkutarak duvarda asılı Vedat fotoğraflarını yırtıyor. Nefes evin duvararındaki yazıları düşündükçe gözyaşlarını tutamıyor. Evden ıkınca Tahir’i arıyor ama bir türlü ulaşamıyor. Tahir şimdilik olanları Nefes’in bilmesini istemiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

VEDAT’IN DURUMU AĞIR

Vedat hastaneye kaldırılıyor, ameliyata alınıyor. Fikret de haberi alıyor. Durumunun ağır olduğu söyleniyor. Fikret, Vedat’ı uyardığını söyleyerek kendince kızıyor. Fikret hastaneye gidip malumat alıyor. Bir adamını orada bırakarak anbean durumunu takip etmesini emrediyor.

ALİ’DEN TAHİR’E AZAR

Tahir emniyete gidince ifadesini vermeye başlıyor. Ali’nin siniri hala tepesinde. Vedat’ı öldürmeye teşebbüs etmesine kızıyor. “Korkutsaydın” diyerek azarlıyor. Nefes ve Yiğit ne olacak diye hesap soruyor. Tahir önce Allah’a sonra da onlara emanet ediyor. Esma da sinirle emniyete geliyor. Tahir nezarete alınıyor. Bu sırada Mustafa da Tahir’in Vedat’ı vurduğunu duyuyor.

SANİYE: BENİM OĞLUM KATİL OLDU

Nazar ile Mercan eve geliyor. Asiye ve Nefes telaş içinde neler olduğunu öğrenmek istiyor. Asiye ve Nefes olanları öğreniyor. Saniye de olanları öğreniyor. Saniye ‘benim oğlum katil oldu’ diyor ve boğazı düğümleniyor. Asiye ile atışıyorlar. Asiye çok ağır konuşuyor. Nazar ve kızlar evden kovuluyor. Ama Nazar giderken Saniye’ye yine ayılıp bayılırsa onun kolunda eve girebileceğini söylüyor. Bunu da Allah rızası için yapacağını anlatıyor.

TAHİR FİRAR EDİYOR

Nefes, Tahir’in başına gelenlerden sonra Saniye’den laf yemekten kurtulamıyor. Oğlu ile gitme kararı alıyor. Ardından da bir mektup bırakıyor. Sevgili Ailem diye seslendiği Kaleli ailesine ortadan kaybolmalarının en doğru karar olduğunu anlatıyor. Tahir Nefes’in bu gidişini duyunca firar ediyor.