Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 43. yeni bölüm 2. fragman: Tahir annesinin büyük sırrını öğreniyor! İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları
Sen Anlat Karadeniz 43. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanda; Vedat ile Tahir bir kez daha karşı karşıya gelip silahları çekiyorlar. Ama bu sefer Fikret de orada ve ikisine de durmaları için silah çekiyor. Nefes ile Tahir mutlu günlerine dönüyor. Mustafa bir mektup okuyor. Mektupta 'Sen Deli Tahir ile Asiye'nin oğlusun' yazıyor. Asiye şok oluyor. Mustafa, Tahir'e gerçekleri anlatması için Asiye ile konuşuyor. Asiye ve Fikret Tahir'in karşısına geçip ona gerçeği açıklıyorlar.İşte Sen Anlat Karadeniz 43. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 5 Mart 2019 - 11:38

SEN ANLAT KARADENİZ 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 42. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Nefes ve Yiğit’i bırakıp kaçmak zorunda kalıyor. Ali, Nefes’i buluyor. Ama geldiğinde Tahir’in çoktan gittiğini öğreniyor. Yiğit Tahir’in gittiğini duyunca büyük bir yıkım yaşıyor. ‘Baba neredesin’ diye ağlamaya başlıyor. Yiğit, babası Tahir için ağlarken karşısında Vedat’ı buluyor. Vedat Yiğit’in sözlerine ‘ben buradayım oğlum’ diye yanıt veriyor.

NAZAR BABASINA KAFA TUTUYOR

Nazar ve Murat Saniye’ye karşı savaş vermeyi sürdürüyor. Asiye onlara destek olmaya çalışıyor. Bunun onlar için çok zor olacağını söyleyerek, yanlarında olduğunu söylüyor. Tam o sırada Cemil kızını almak için Kaleliler’in evine geliyor. Elinde tüfekle Nazar’a sesleniyor. Nazar ve Murat o sırada Asiye ile konuşuyorlar. Nazar babasının sesi ile irkiliyor. Dışarı çıktıklarında Cemil tüfeğini Murat’a doğrultuyor. Ama Nazar sevdiği adamın önüne siper oluyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

NEFES’İN ÇARESİZLİĞİ

Nefes, Yiğit’e yetişmek isterken merdivenlerden düşüyor ve ayağı inciniyor. Yere kapaklanan Nefes, Vedat’a karşı daha da savunmasız hale geliyor. Bu sırada kaçmaya devam eden Tahir, Ali ile karşılaşıyor. Teslim olmak istemeyen Tahir isterse onu vurabileceğini söylüyor.

FİKRET: ASIL HİKAYE BAŞKA

Tahir, Vedat’ın babasının Fikret olduğunu öğreniyor. Kafasında Saniye’ye dair yeni soru işaretleri var. Fikret Vedat’ın oğlu olmasının hikayelerinde kötü bir tesadüf olduğunu söylüyor. Ayrıca asıl hikayenin başka olduğunu anlatıyor.

Son güncelleme: 13:57 - 05.03.2019