Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tahir eve dönmüyor! Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına geçti. Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanda; Mercan, Nefes'e ağlıyor. Mercan gelinlikle Tahir'in kucağında görülüyor. Ama bunun kimin hayali ya da kabusu olduğu belli değil. Nefes aşermeye başlıyor. Tahir yollara düşüyor ve saatler geçmesine rağmen eve dönmüyor. Ayrıca bir tüfeğin ateş aldığı görülüyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Nisan 2019 - 23:30

SEN ANLAT KARADENİZ 48. BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Vedat’tın ona bıraktığı CD’yi buluyor. Vedat bıraktığı videoda Tahir ve Nefes’e yaptığı son kötülüğü anlatıyor. Videonun başında onu öldürenin kim olduğunu merak ettiğini söylüyor. Onu öldürebilecekleri sayarken babası hiç aklına gelmiyor. Vedat’a göre en mantıklı isim ise Nefes oluyor. Ve Vedat Nefes’e bir hatıra bıraktığını söylüyor. Vedat’ın B planını anlatıyor. Tahir’in Nefes’in gerçekten kocası olmadığını bildiğini söylüyor. Vedat, Nefes ile ikinci çocuklarının doğumdan sonra hemen öldüğünü hatırlatıyor. Vedat bu dönemde başka kadınlarla birlikte olduğunu ve bir hastalık kaptığını söylüyor. Bu hastalık erkekleri öldürmezken kadınları hamile kaldıklarında öldürüyor. Vedat, ‘Eğer Nefes hamile kalırsa çocuk da Nefes de ölecek’ diyor. Nefes’in hamile kaldığını öğrendiği ve Tahir ile gerçek bir aile olmaya hazırlandıkları bugünlerde gelen bu haber Tahir’i adeta paramparça ediyor. Ancak Vedat’a hemen de inanmıyor. Önce gerçekten söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaya başlıyor. Bu sırada Nefes de her şeyden habersiz bebeğinin heyecanını yaşarken, Tahir’i de bu araştırmasında engelliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

NEFES ÇOK MUTLU, TAHİR İSE BÜYÜK ÇIKMAZDA

Nefes o kadar mutlu ki, belki de ilk defa bir ailesinin olduğunu hissediyor. Hatta farkında olmadan Saniye’ye ‘anne’ diyor. Bu sözü Asiye fark ediyor. Ve Nefes’e şaşkınlık içinde söylediğini tekrar ediyor. Nefes farkında olmadan söylediği bu sözle çok mutlu oluyor. Saniye Hanım’ın da bu sözle yüzü gülüyor. Nefes bu kadar mutluyken Tahir sevdiği kadına gerçeği söyleyip söylememekte kararsız kalıyor.

MERCAN: HAYATIMIN SONUNA DEK SENİ SEVECEĞİM

Mercan, Nefes’in hamilelik haberi ile üzülen belki de tek kişi oluyor. Sevdiği adama dair tüm umutları tükeniyor. Ama Tahir ile bir kez daha konuşmak istiyor. Tahir’in karşısına çıkan Mercan ‘hayatımın sonuna kadar seni seveceğim’ diyor. Bu sırada Nefes fenalaşıyor ve yere yığılıyor.

Son güncelleme: 09:13 - 14.04.2019