Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vedat son oyununu oynuyor! Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı
Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümde;  Vedat, Nefes ile Tahir'e son kötülüğünü yapıyor. Nefes hamileyken başka bir kadından kaptığı hastalığı Nefes'e bulaştırıyor. Ve eğer Nefes hamile kalırsa ve doğurursa bu doğumun ölüm tehlikesi var. İşte Tahir duyduğu bu sözlerle mahvoluyor. Nefes ise çok mutlu sevdiği adamdan bir bebeği olacak. Öyle ki mutluluktan Saniye'ye 'anne' bile diyor. Tahir Nefes bu kadar mutluyken ona gerçekleri söyleyemiyor. Tahir bu boğuşmanın içinde bir de Mercan'ın aşk sözleri ile baş etmeye çalışıyor. İşte 47. bölüm izleme linki…
Magazin 12 Nisan 2019 - 10:25

SEN ANLAT KARADENİZ 48. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Sen Anlat Karadeniz 48. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Tahir, vedat’tan duyduğu sözlerden sonra kendine gelmeye çalışıyor. İlk işi de gerçeği araştırmak oluyor. Nefes her şeyden habersiz Tahir’e engeller çıkarıyor. Tahir sevdiği kadının mutluluğunu, çabasını görünce ona öğrendiklerini söyleyemiyor. Kendi kendine isyan eden Tahir ‘doğurursan, ölürsün! Nasıl derim’ diye kendi kendini yiyor. Ve Nefes fenalaşıp bayılıyor. Sen Anlat Karadeniz'in 47. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

SEN ANLAT KARADENİZ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Vedat’tın ona bıraktığı CD’yi buluyor. Vedat bıraktığı videoda Tahir ve Nefes’e yaptığı son kötülüğü anlatıyor. Videonun başında onu öldürenin kim olduğunu merak ettiğini söylüyor. Onu öldürebilecekleri sayarken babası hiç aklına gelmiyor. Vedat’a göre en mantıklı isim ise Nefes oluyor. Ve Vedat Nefes’e bir hatıra bıraktığını söylüyor. Vedat’ın B planını anlatıyor. Tahir’in Nefes’in gerçekten kocası olmadığını bildiğini söylüyor. Vedat, Nefes ile ikinci çocuklarının doğumdan sonra hemen öldüğünü hatırlatıyor. Vedat bu dönemde başka kadınlarla birlikte olduğunu ve bir hastalık kaptığını söylüyor. Bu hastalık erkekleri öldürmezken kadınları hamile kaldıklarında öldürüyor. vedat, ‘Eğer Nefes hamile kalırsa çocuk da Nefes de ölecek’ diyor. Nefes’in hamile kaldığını öğrendiği ve Tahir ile gerçek bir aile olmaya hazırlandıkları bugünlerde gelen bu haber Tahir’i adeta paramparça ediyor. Ancak Vedat’a hemen de inanmıyor. Önce gerçekten söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaya başlıyor. Bu sırada Nefes de her şeyden habersiz bebeğinin heyecanını yaşarken, Tahir’i de bu araştırmasında engelliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

MERCAN: HAYATIMIN SONUNA DEK SENİ SEVECEĞİM

Mercan, Nefes’in hamilelik haberi ile üzülen belki de tek kişi oluyor. Sevdiği adama dair tüm umutları tükeniyor. Ama Tahir ile bir kez daha konuşmak istiyor. Tahir’in karşısına çıkan Mercan ‘hayatımın sonuna kadar seni seveceğim’ diyor. Bu sırada Nefes fenalaşıyor ve yere yığılıyor.

NEFES ÇOK MUTLU, TAHİR İSE BÜYÜK ÇIKMAZDA

Nefes o kadar mutlu ki, belki de ilk defa bir ailesinin olduğunu hissediyor. Hatta farkında olmadan Saniye’ye ‘anne’ diyor. Bu sözü Asiye fark ediyor. Ve Nefes’e şaşkınlık içinde söylediğini tekrar ediyor. Nefes farkında olmadan söylediği bu sözle çok mutlu oluyor. Saniye Hanım’ın da bu sözle yüzü gülüyor. Nefes bu kadar mutluyken Tahir sevdiği kadına gerçeği söyleyip söylememekte kararsız kalıyor.

 

Son güncelleme: 15:39 - 14.04.2019