Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm 2. fragman: ‘Sanki sana kız istiyoruz!’ (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. ATV'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Nefes, Tahir'i buluyor ama gördüğü manzara onu deli ediyor. Yeni oyuncularla Kaleliler'e yeni bir düşman aile geliyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm 2. fragman: ‘Sanki sana kız istiyoruz!’ (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

SEN ANLAT KARADENİZ 49. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes bebek heyecanı yaşarken, Tahir Vedat’ın son hatırası ile baş etmeye çalışıyor. Nefes Mercan’ı ziyarete gidiyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Nefes bebek heyecanı yaşıyor. Mercan, Tahir’e olan aşkının artık bir karşılığı olamayacağını düşünüyor. Mercan, Nefes’e hazırladığı bebek bohçasını veriyor. Nefes bu hediyeyi kabul edemiyor. Ama Mercan ısrar ederek hediyesini kabul ettiriyor. Tahir, Nefes’i almak için Mercanlara gidiyor ama Nefes’in çıktığını öğreniyor. Nefes eve gidiyor ama hiç iyi durumda değil. Mercan, Tahir ile konuşmak istiyor. Mercan “seni düşünerek ördüğüm bebek eşyalarını Nefes’e verdim, yine sana kısmet oldu” diyor. Ayrıca evleneceği haberini de Tahir’e veriyor. Mercan, Tahir’i sevdiğini söyleyerek ondan özür diliyor.

NEFES İYİ

Nefes evde fenalaşıp yere yığılıyor. Tahir evde Nefes’i o halde görünce onu panikle hastaneye götürüyor. Vedat’ın sözleri kulaklarından gitmeyen Tahir çok korkuyor. Doktor Nefes’in iyi olduğunu söylese de Tahir buna bir bir türlü inanamıyor. Tahir içindeki korku ve endişelerle yaşayamaz hale geliyor.

NEFES’İN AŞERME MACERASI

Nefes’in hamilelik maceraları başlıyor. Nefes greyfurt aşererek Tahir için ilk sınavı başlatıyor. Aşeren Nefes için tüm Kaleli erkekleri seferber oluyor. Ancak greyfurt için çıkılan yol karakolda bitiyor.

TAHİR VURULUYOR

Tahir gece yarısı dolaşmak için dışarı çıkıyor. Saatlerce ortalıkta olmayan Tahir, Nefes’i endişelendiriyor. Sevdiği adamın başına bir şeyler gelmesinden korkan Nefes panik içinde kalıyor. Dolaşmak için dışarı çıkan Tahir’in eve dönmemesi panik yaratır. Tahir ise kötü bir sürpriz yaşayıp beklemedik anda biri tarafından vuruluyor. Yaşlı bir kadın onu hayvan sanıp vuruyor. Ve kendi evine götürüp orada onu tedavi ediyor. Bu yaşlı kadının bir de torunu var. Kadın ‘ben onu verdum, inşallah o da sana vurulur’ diyor.