Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıskançlık krizi! Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 48. son bölüm izle)
Kıskançlık krizi! Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 48. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 48. Bölüm ATV’de bu akşam yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Tahir, Vedat'ın anlattıkları ile baş edemiyor. Nefes'e bir şey olmasından çok korkuyor. Nefes'in hamilelik heyecanı sürüyor. Hatta ilk aşerme macerasını da yaşıyorlar. Bir kez daha her şey yoluna girecek derken, Tahir bir gece yarısı dışarı çıkıyor ve eve dönmüyor. Nefes onun için endişelenirken Tahir yaşlı bir kadının kurşunun hedefi oluyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 49. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı.Sen Anlat Karadeniz’in 48. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…
Sozcu.com.tr
Magazin 17 Nisan 2019 - 23:01

Sen Anlat Karadeniz 48. bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Tahir eve döndüğünde Nefes’i yerde baygın halde buluyor ve büyük bir panik yaşıyor. Doktor iyi olduğunu söylese de Tahir bir türlü buna inanamıyor. Mercan, Tahir için Nefes’e ağlıyor. Hatta bunu yapmaktan utandığını söylüyor. Ama Tahir ve Nefes’i hiç beklenmedik yeni günler bekliyor. Tahir yaşlı bir kadın tarafından vuruluyor ve hiç bilmediği bir yerde gözlerini açıyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm (48. Bölüm) fragmanı yayınlandı. İşte 48. Bölüm izleme linki…

SEN ANLAT KARADENİZ 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

SEN ANLAT KARADENİZ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes bebek heyecanı yaşarken, Tahir Vedat’ın son hatırası ile baş etmeye çalışıyor. Nefes Mercan’ı ziyarete gidiyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Nefes bebek heyecanı yaşıyor. Mercan, Tahir’e olan aşkının artık bir karşılığı olamayacağını düşünüyor. Mercan, Nefes’e hazırladığı bebek bohçasını veriyor. Nefes bu hediyeyi kabul edemiyor. Ama Mercan ısrar ederek hediyesini kabul ettiriyor. Tahir, Nefes’i almak için Mercanlara gidiyor ama Nefes’in çıktığını öğreniyor. Nefes eve gidiyor ama hiç iyi durumda değil. Mercan, Tahir ile konuşmak istiyor. Mercan “seni düşünerek ördüğüm bebek eşyalarını Nefes’e verdim, yine sana kısmet oldu” diyor. Ayrıca evleneceği haberini de Tahir’e veriyor. Mercan, Tahir’i sevdiğini söyleyerek ondan özür diliyor.  Nefes evde fenalaşıp yere yığılıyor. Tahir evde Nefes’i o halde görünce onu panikle hastaneye götürüyor. Vedat’ın sözleri kulaklarından gitmeyen Tahir çok korkuyor. Doktor Nefes’in iyi olduğunu söylese de Tahir buna bir bir türlü inanamıyor. Tahir içindeki korku ve endişelerle yaşayamaz hale geliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

NEFES’İN AŞERME MACERASI

Nefes’in hamilelik maceraları başlıyor. Nefes greyfurt aşererek Tahir için ilk sınavı başlatıyor. Aşeren Nefes için tüm Kaleli erkekleri seferber oluyor. Ancak greyfurt için çıkılan yol karakolda bitiyor.

TAHİR VURULUYOR

Tahir gece yarısı dolaşmak için dışarı çıkıyor. Saatlerce ortalıkta olmayan Tahir, Nefes’i endişelendiriyor. Sevdiği adamın başına bir şeyler gelmesinden korkan Nefes panik içinde kalıyor. Dolaşmak için dışarı çıkan Tahir’in eve dönmemesi panik yaratır. Tahir ise kötü bir sürpriz yaşayıp beklemedik anda biri tarafından vuruluyor. Yaşlı bir kadın onu hayvan sanıp vuruyor. Ve kendi evine götürüp orada onu tedavi ediyor. Bu yaşlı kadının bir de torunu var. Kadın ‘ben onu verdum, inşallah o da sana vurulur’ diyor.

Son güncelleme: 07:43 - 18.04.2019