Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle! Elveda aşkım!
Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle! Elveda aşkım!
ATV'nin yeni dizilerinden Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Vedat Nefes'i vuruyor mu? Fragmanın son sahnesi nefesleri kesti ve dizinin takipçilerini büyük bir merak içinde bıraktı. Sen Anlat Karadeniz 4. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Şubat 2018 - 11:47

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda yine şiddet dozu yüksek sahneler var. Özellikle Vedat’ın Nefes’i dövdüğü ve artı bu dünyay veda et dediği sahneler çok konuşulacak. İşte Sen Anlat Karadenizyeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki

Yayınlandığı günden bugüne kadar özellikle şiddet içerikli sahneleriyle ön plana çıkan Sen Anlat Karadeniz’in yeni fragmanı yayınlandı. Vedat’ın Nefes’e uyguladığı şiddet hız kesmeden devam ediyor. Bu durum karşısında Tahir’in ne yapacağı ise merak konusu….

senanlatkaradeniz

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Özgürlüğe kaçış

Nefes, Tahir’in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes’i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

Vedat’ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa’nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir’in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir’in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes’ten hem Mercan’dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan’a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan’a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

senanlatkaradeniz1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Aşkına ihanet ettiğin adama son bir kez bak!”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

senanlatkaradeniz2

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI