Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 4. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizi yayınlandığı günden beri reyting rekoru kırıyor. Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak diye merak edenler yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirler. diye soruyor. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili son gelişmeler ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki...

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 4. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz dizisinde kocasında kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatılıyor. Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Nefes, Tahir’in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes’i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

 

Vedat’ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa’nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir’in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir’in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes’ten hem Mercan’dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan’a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan’a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

SEN ANLAT KARADENİZ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.