Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm 2. fragman: Kaleli ailesini yıkan haber (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Hanife bu sefer de Osman Hoca'yı görüyor ve çok beğeniyor. Aklındakileri saklayamayan Hanife, Osman Hoca'yı utandırıyor. Öte yandan Mustafa kum çıkarmak için denize açılıyor. Giderken Tahir'den helallik isteyen Mustafa Genco'nun kötü sürprizi ile karşılaıyor. Mustafa'dan Kaleli ailesine gelen haber ise herkes yıkıyor. Özellikle de Asiye'yi... İşte Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 10:34

SEN ANLAT KARADENİZ 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 49. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir akşam dolaşmaya çıkıyor ve saatlerce Tahir’den haber alınamıyor. Nefes panikle Mustafa ve Asiye’ye haber veriyor. Ancak sabah kadar Tahir’den haber alamıyorlar. Tahir, Deli Hanife tarafından vuruluyor. Torunu Hazan ile beraber yaşayan bu kadın Tahir’i eve getirdiğinde hemen torununa yakıştırıyor. Hazan, Tahir’in yaralarını sarıyor. Tahir sabah karşı kendine geliyor. Büyük şaşkınlık içinde neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Tahir, Hanife’nin deli olduğunu hemen anlıyor. Bu sırada Osman Hoca, Tahir’den Hanife’nin ilaçlarını getirmesini istiyor. Tahir’in oraya gelme sebebi de bu. Sabah Mustafa’da Osman Hoca’dan Tahir’in olduğu yeri öğreniyor. Nefes ile beraber hemen yola çıkıyorlar. Nefes ve Mustafa geldiğinde Hazan Tahir’e kıyafetini düzeltmede yardımcı oluyor. Mustafa ve Nefes’i kapıda karşılayan Hanife ‘kızı istemeye geldiler’ diyerek ortalığı karıştırıyor. Bir de Tahir’in sözlüsü ile kaldığını söylüyor. Bir de Nefes içeri girdiğinde Hazan’ı Tahir’in gömleğinin düğmelerini iliklerken yakalıyor. İlk sözü ‘Tahir ne oluyor burada’ oluyor. Nefes, sözünü esirgemeden devam ediyor. Mustafa, Nefes’i sakinleştirmeye çalışıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

KALELİLER’E YENİ DÜŞMAN

Kaleli ailesine yeni bir düşman geliyor. İş dünyasında karşılarına çıkan Genco’yu hafife almaları beklemedikleri bir sürprize yol açıyor. Genco’nun şirketini araştırtan Kaleliler Genco’nun tehlikeli nir adam olduğunu öğreniyor. Bu arada Kaleliler’in yaşadığı kötü sürprizin acısı Murat’tan çıkarılıyor. Mustafa Murat’ı dövüyor ve Murat ailesine sırt dönüyor. Bu arada Hazan’ın Genco’nun kızı olduğu da ortaya çıkıyor.

TAHİR VE NEFES’İN ZOR SINAVI

Tahir ile Nefes’in birlikte vermesi gereken büyük bir sınav var. O da Vedat’ın hatırası. Nefes sevdiği adamla beraber hastaneye gidip gerçeği anlamaya çalışıyor.