Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hazan karşılarına çıkmaya devam ediyor! (Sen Anlat Karadeniz 49. Son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hazan karşılarına çıkmaya devam ediyor! (Sen Anlat Karadeniz 49. Son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Hazan, Tahir'in karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümde; Tahir'in sabaha kadar ortalıklarda olmaması ve Deli Hanife'nin Tahir'i torununun nişanlısı olarak lanse etmesi Nefes'i çileden çıkarıyor. Tahir sevdiği kadına kendini affettirmek istiyor ama manzara işlerin çok da kolay ilerlemeyeceğini gösteriyor. Bu sırada Kaleliler'in yeni düşmanı sahneye çıkıyor. Kaleliler acı bir sürpriz ile bu isimden haberdar oluyorlar. Acımasızlığı ile tanınan Genco hem Kaleliler'in iş dünyasındaki yeni düşmanı hem de Tahir'i kurtaran Hazan'ın babası... İşte 49. Bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Nisan 2019 - 22:30

SEN ANLAT KARADENİZ 50. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Nefes sonunda sevdiği adamı buluyor ama hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşıyor. Hazan’ı kıskanan Nefes Hanife’nin sözleri ile daha da kendinden geçiyor. Ancak Tahir ve Nefes’i bekleyen tek sınav bu değil. Bir de Vedat’ın hayaleti var. Tahir ve Nefes bu hayalet ile yüzleşiyorlar. Bu sırada Tahir’in hayatına ansızın giren Hazan’ın babası da Kaleliler’in karşısına çıkıyor. Hazan’ın babası Genco iş dünyasında Kaleliler’e zor günler geçirteceğe benziyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Sen Anlat Karadeniz'in 49. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler

SEN ANLAT KARADENİZ 49. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir akşam dolaşmaya çıkıyor ve saatlerce Tahir’den haber alınamıyor. Nefes panikle Mustafa ve Asiye’ye haber veriyor. Ancak sabah kadar Tahir’den haber alamıyorlar. Tahir, Deli Hanife tarafından vuruluyor. Torunu Hazan ile beraber yaşayan bu kadın Tahir’i eve getirdiğinde hemen torununa yakıştırıyor. Hazan, Tahir’in yaralarını sarıyor. Tahir sabah karşı kendine geliyor. Büyük şaşkınlık içinde neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Tahir, Hanife’nin deli olduğunu hemen anlıyor. Bu sırada Osman Hoca, Tahir’den Hanife’nin ilaçlarını getirmesini istiyor. Tahir’in oraya gelme sebebi de bu. Sabah Mustafa’da Osman Hoca’dan Tahir’in olduğu yeri öğreniyor. Nefes ile beraber hemen yola çıkıyorlar. Nefes ve Mustafa geldiğinde Hazan Tahir’e kıyafetini düzeltmede yardımcı oluyor. Mustafa ve Nefes’i kapıda karşılayan Hanife ‘kızı istemeye geldiler’ diyerek ortalığı karıştırıyor. Bir de Tahir’in sözlüsü ile kaldığını söylüyor. Bir de Nefes içeri girdiğinde Hazan’ı Tahir’in gömleğinin düğmelerini iliklerken yakalıyor. İlk sözü ‘Tahir ne oluyor burada’ oluyor. Nefes, sözünü esirgemeden devam ediyor. Mustafa, Nefes’i sakinleştirmeye çalışıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

KALELİLER’E YENİ DÜŞMAN

Kaleli ailesine yeni bir düşman geliyor. İş dünyasında karşılarına çıkan Genco’yu hafife almaları beklemedikleri bir sürprize yol açıyor. Genco’nun şirketini araştırtan Kaleliler Genco’nun tehlikeli nir adam olduğunu öğreniyor. Bu arada Kaleliler’in yaşadığı kötü sürprizin acısı Murat’tan çıkarılıyor. Mustafa Murat’ı dövüyor ve Murat ailesine sırt dönüyor. Bu arada Hazan’ın Genco’nun kızı olduğu da ortaya çıkıyor.

TAHİR VE NEFES’İN ZOR SINAVI

Tahir ile Nefes’in birlikte vermesi gereken büyük bir sınav var. O da Vedat’ın hatırası. Nefes sevdiği adamla beraber hastaneye gidip gerçeği anlamaya çalışıyor.

Son güncelleme: 01:02 - 25.04.2019