Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 51. yeni bölüm 2. fragman: Tahir için hesap sorma vakti geliyor! (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 51. yeni bölüm 2. fragman: Tahir için hesap sorma vakti geliyor! (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)
Sen Anlat Karadeniz 51. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Kaleli Ailesi ölüm acısı ile yüzleşiyor. Hazan babasına hesap soruyor. Tahir, Nefes'in varlığına şükredyor. Hazan Kaleli ailesi ile sık sık yüz yüze geliyor. Tahir, düşmanının yakasına yapışıyor ve Murat da orada. İşte Sen Anlat Karadeniz 51. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 15:02

SEN ANLAT KARADENİZ 51. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 51. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Sen Anlat Karadeniz'de Hanife bu sefer de Osman Hoca'yı görüyor ve çok beğeniyor. Aklındakileri saklayamayan Hanife, Osman Hoca'yı utandırıyor. Öte yandan Mustafa kum çıkarmak için denize açılıyor. Giderken Tahir'den helallik isteyen Mustafa Genco'nun kötü sürprizi ile karşılaşıyor. Mustafa'dan Kaleli ailesine gelen haber ise herkes yıkıyor. Özellikle de Asiye'yi…

Tahir akşam dolaşmaya çıkıyor ve saatlerce Tahir’den haber alınamıyor. Nefes panikle Mustafa ve Asiye’ye haber veriyor. Ancak sabah kadar Tahir’den haber alamıyorlar. Tahir, Deli Hanife tarafından vuruluyor. Torunu Hazan ile beraber yaşayan bu kadın Tahir’i eve getirdiğinde hemen torununa yakıştırıyor. Hazan, Tahir’in yaralarını sarıyor. Tahir sabah karşı kendine geliyor. Büyük şaşkınlık içinde neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Tahir, Hanife’nin deli olduğunu hemen anlıyor.

Bu sırada Osman Hoca, Tahir’den Hanife’nin ilaçlarını getirmesini istiyor. Tahir’in oraya gelme sebebi de bu. Sabah Mustafa’da Osman Hoca’dan Tahir’in olduğu yeri öğreniyor. Nefes ile beraber hemen yola çıkıyorlar. Nefes ve Mustafa geldiğinde Hazan Tahir’e kıyafetini düzeltmede yardımcı oluyor. Mustafa ve Nefes’i kapıda karşılayan Hanife ‘kızı istemeye geldiler’ diyerek ortalığı karıştırıyor. Bir de Tahir’in sözlüsü ile kaldığını söylüyor. Bir de Nefes içeri girdiğinde Hazan’ı Tahir’in gömleğinin düğmelerini iliklerken yakalıyor. İlk sözü ‘Tahir ne oluyor burada’ oluyor. Nefes, sözünü esirgemeden devam ediyor. Mustafa, Nefes’i sakinleştirmeye çalışıyor.