Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle!
Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle!
ATV'nin yeni dizilerinden Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni tanıtımda oğlu kaçırılan Nefes adeta çıldırıyor! Vedat Nefes'e son derece kanuni bir çözüm önerisinde bulunuyor. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki haberimizde. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar...
Magazin 26 Şubat 2018 - 10:02

Başrollerini İrtem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Tahir’in kafasına sıkamam ama kalbine sıkabilirim diyen Vedat çirkin yüzünü yine gösteriyor. İşte  Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki ve dizi hakkında merak edilenler…

senanlatkaradeniz6-2-1

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir pes etmiyor!

Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

senanlatkaradeniz6-2-4

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Nefes’ten Tahir’e yar olmaz…”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

senanlatkaradeniz6-2-5

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

as