Sözcü Plus Giriş

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 5. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 5. son bölüm yayınlandı. ATV'nin yeni dizilerinden Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı andan itibaren izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip edilmeye başlandı. Nefes ve Yiğit'in Rusya'daki özgürlük hayalleri, Vedat'ın onları yakalamasıyla suya düşüyor. İşte Sen Anlat Karadeniz ile ilgili merak edilenler...

Güncellenme: 07:28, 22/02/2018
Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 5. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 5. son bölüm yayınlandı. Nefes oğlu Yiğit’e kavuşabilecek mi? Tahir, Nefes’e yardım edebilecek mi? Sen Anlat Karadeniz bir Osman Sınav yapımı.. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran dizi şiddet sahneleri nedeniyle eleştiriliyor. Peki Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte detaylar…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

 

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

 

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜM YENİ FRAGMAN


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Yayınlanma Tarihi:23:14,