Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm 2. fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izle!
Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm 2. fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izle!
ATV'nin sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm 2. fragmanı geldi! Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu'nun paylaştığı yapımın yeni fragmanında Tahir ve Nefes topun ağzına geliyor! Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Mart 2018 - 10:29

Sen Anlat Karadeniz 7. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Tahir’in Nefes’e takayla çıktıkları yolculukta ‘Kal gitme’ dediği sahne izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izleme linkini de haberimizde bulacaksınız.

senanlatkaradeniz7-2-3

SEN ANLAT KARADENİZ 6. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz’de sular dinmiyor!

Mustafa, Eyşan’ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat’a Yiğit’i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır. Tahir’in canı emniyettedir ama Vedat’ın Nefes’e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes’e şartını koşar. “Yiğit’i görmek istiyorsan, evlen benimle!” Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar.

Yiğit’i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar’ın şeytanın inine girmesine neden olur. Tahir, Yiğit’e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa’nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat’ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

senanlatkaradeniz7-2-2

SEN ANLAT KARADENİZ 7. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tahir ve Nefes namlunun ucunda!

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


senanlatkaradeniz7-2-1

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI