Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm izle
Yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran dizi Sen Anlat Karadeniz... Osman Sınav'ın yapımcılığını yaptığı dizinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer alıyor. Dizi tutkunları Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ?İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 28 Şubat 2018 - 23:33

Sen Anlat Karadeniz 6. son bölüm yayınlandı. Tahir ile Nefes birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Vedat, Nefes’i evliliğe ikna etmek için türlü yollar dener. Dizi severler Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanını yayınlandı mı? diye soruyor. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler..

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Mustafa, Eyşan’ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat’a Yiğit’i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır. Tahir’in canı emniyettedir ama Vedat’ın Nefes’e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir.

O güvenle, Nefes’e şartını koşar. “Yiğit’i görmek istiyorsan, evlen benimle!” Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar. Yiğit’i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar.

 

Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar’ın şeytanın inine girmesine neden olur. Tahir, Yiğit’e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa’nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat’ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 00:32 - 01.03.2018