Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm 2. fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izle!
Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm 2. fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izle!
atv'nin kadına şiddet sahneleriyle gündemden düşmeyen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz' 8. Bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni bölüm fragmanında Nefes'in Tahir'e sorduğu "Ne oldu Deli Tahir korktun mu?" sorusu en ilgi çeken anlardan biri oluyor. Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 12 Mart 2018 - 09:50

Başrollerini İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Nefes’in Tahir’e söylediği Ne oldu Deli Tahir korktun mu? cümlesi büyük ilgi gördü. İşte Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler…

senanlat8-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Asiye, Mustafa'ya hayatı zehir eder.

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit’te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa’ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat’ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat’a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir’i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit’in kayboluşu, Nefes’in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat’tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes’e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan’a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir’i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca’nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat’ın zindanından kaçan Nefes’i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

senanlat8-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Ne oldu Deli Tahir korktun mu?”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

senanlat8-4

SEN ANLAT KARADENİZ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

SEN ANLAT KARADENİZ 7. SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 11:43 - 12.03.2018