Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde Tahir ve Nefes namlunun ucunda...Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran dizi sıkı bir şekilde takip ediliyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 7 Mart 2018 - 23:16

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit’te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili son gelişmeler…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Asiye bir yandan Mustafa’ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat’ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat’a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker.

Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir’i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit’in kayboluşu, Nefes’in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat’tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır.

 

Bir yandan Nefes’e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan’a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir’i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca’nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat’ın zindanından kaçan Nefes’i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

SEN ANLAT KARADENİZ 8. BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:21 - 08.03.2018