Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 8. son bölüm izle Şok! Nefes kovuldu
Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 8. son bölüm izle Şok! Nefes kovuldu
Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 8. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Ekranlara geldiği ilk günden beri reytinglerde birinci sırayı almayı başara dizi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni fragmanda bir şok yaşandı ve Tahir'İn annesi Nefes'İ kovdu! Peki Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki ve dizi ile ilgili son gelişmeler haberimizde...
Magazin 14 Mart 2018 - 23:23

Sen Anlat Karadeniz 8. son bölümde Nefes bir yandan eski hapis hayatının yaralarını sarmaya çalışıp bir yandan yeni özgür hayatını inşa ediyor. Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Nefes evden kovuluyor! Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun yer aldığı dizinin yapımclığını Osman Sınav üstleniyor. İşte Sen Anlat Karadeniz ile ilgili bilinmesi gereken bütün ayrıntılar…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Nazar’ın onlara sıktığı mermi, Tahir’i yaralamasa da kalbinden vurur. Nefes’in merminin önüne atlaması, bizim deli uşağı iyice dellendirir. Bütün sülaleyi ayağa diker ve Mercan’ın intihar girişimiyle çalkalanan Karadeniz’in Nefes’e kucak açması için tedbirler alır. Ama bu tedbirlerden bir tanesi, hem Tahir’in hem Nefes’in canını çok yakacaktır.

 

Asiye vargücüyle Nefes’in ve Yiğit’in Karadeniz’e yerleşmesi için uğraşırken, Mustafa bir yandan kardeşine karşı duyduğu suçlulukla, bir yandan da yeni kurulan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla başetmeye çalışmaktadır. Tüm bu dertlerin arasında, Tahir’e vermek zorunda kaldığı bir söz, Mustafa’nın vicdan yükünü çok ama çok ağırlaştırır.

Vedat ise, bir yandan Kalelileri batırmak için uğraşırken, bir yandan ablası Mercan’ın intihara kalkışmasının öfkesiyle yanan Nazar’a gözünü diker. Karısını ve oğlunu geri alabilmek için her fırsatı kullanmakta, Nefes’in üstüne tüm ağır silahlarıyla gitmektedir. Nefes bir yandan eski hapis hayatının yaralarını sarmaya çalışıp bir yandan yeni özgür hayatını inşa ederken, acaba fedakarlığı, onu Vedat’a götüren zaafı mı olacaktır?

 

SEN ANLAT KARADENİZ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:14 - 15.03.2018