Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz neden yayınlanmıyor? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm tarihi ne zaman?
Sen Anlat Karadeniz neden yayınlanmıyor? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm tarihi ne zaman?
Sen Anlat Karadeniz dizisi Ocak ayının ilk iki haftası yayınlanmadı. Hasret sona eriyor. Diziler yılbaşında reklamların azalması ve maaliyetlerin artması nedeniyle yayınlarına ara vermişti. Seyircilerin merak ettiği ayrıntıların tamamını haberimizde derledik. Sen Anlat Karadenizne zaman yayınlanmaya başlıyor? İşte ayrıntılar...
Magazin 9 Ocak 2019 - 19:57

Sen Anlat Karadeniz dizisinin tutkunları için kötü bir haber geldi. Dizi yeni yıl tatiline girdi bu nedenle yayınlanmıyor. Yılbaşı özel programlarının birinde yapımcısından izinsiz şarkı söyleyen dizinin baş karakteri İrem Helvacıoğlu’nun diziden çıkarıldığı iddia edilmişti. Ardından yalanlama da geldi. Peki Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümleri ne zaman ekranlara dönecek? İşte merak edilen haberin ayrıntıları…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 23 Ocak’ta ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vedat kurtulmuştur. Cep telefonundan Nefes’i arar. Mercan’ın onu asmaya geldiğini anlatır. Kurtulduğunu ama başka birisinin asıldığını söyler. Nefes telefonu kapatır. Vedat, Mercan’ın Berrak’ı asması için dua eder. Yolda Fikret’i arayarak yardım ister. Bu sırada Mustafa Tahir’i arayarak kadınların bir işler çevirdiğini söyler. Tahir haberinin olduğunu onların bulunduğu yere gittiğini söyler.

vedat

Nazar,Berrak’ın evde olmadığını anlayınca, Murat’ı arayarak onun Vedat’ı öldüreceğini hemen yayla evine gitmesini ister. Mercan, arabanın gazına basmadan geçmişte Vedat ile ilgili yaşananları hatırlar. Arabayı hareket etmekte kararsızdır. Vedat’ın yerinde olan Berrak ölümle pençeleşmektedir. Mercan tam gaza basacakken Tahir yetişir. Mercan’ın yanına gittiğinde Nefes’in anlattıkları aklına gelir. Hemen eve girer. Berrak’ı ölümün kıyısından kurtarır.

Vedat’ı yoldan alan Fikret’in adamları onu eve getirir. Vedat’a ormanda ne işi olduğunu sorar. Vedat yolunu kaybettiğini söyler. Fikret olanları anlatmasını söyler. Asiye, Mercan, Berrak, Nazar ve Nefes’in bir olarak onu kaçırdığını söyler. Fikret şaşırır. Vedat hepsinin elinde olduğunu söyler. Vedat, kadınların hapiste olduğunu hayal ederek, onlarla adeta alay eder. Bu sırada Fikret ciddi olarak onları şikayet edip etmeyeceğini sorar.

Son güncelleme: 20:38 - 09.01.2019