Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz bu akşam var mı, yok mu? Sen Anlat Karadeniz 37.yeni bölüm ne zaman?
Sen Anlat Karadeniz bu akşam var mı, yok mu? Sen Anlat Karadeniz 37.yeni bölüm ne zaman?
Sen Anlat Karadeniz, yayınlandığı ilk günden beri gerek konusu gerekse de oyuncuları ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Ancak dizide kadınlara yönelik şiddetin çok fazla yer alması fazlasıyla eleştiriliyor. Reyting rekortmeni dizi yeni sezonda birçok değişikli yapmış yine de rakiplerini zorlamayı başarmıştı. Seyirciler artık yeni bölüm fragmanının yayınlanmasını dört gözle bekliyor. Peki Sen Anlat Karadeniz bu akşam var mı, 37.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizi hakkında merak edilenler...
Magazin 9 Ocak 2019 - 15:01

Yayınlandığı ilk günden beri büyük yankı uyandıran Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcılığını ünlü yönetmen Osman Sınav yapıyor. Başrollerinde güzle oyuncu İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe yer alıyor. Yeni yılın girmesi ile birlikte bilindiği üzere diziler sezon arası tatiline girdi. Dizi severler Sen Anlat Karadeniz’in her bölümünü heyecan ve merak içinde bekliyor. Dolayısıyla iki haftadır Sen Anlat Karadeniz dizisini izleyemeyen seyirciler “Sen Anlat Karadeniz 37.yeni bölüm ne zaman?” sorusunun cevabını Google’dan araştırıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler…

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN?

Yeni yıl tatili veren Sen Anlat Karadeniz Ocak'ın ilk çarşambası ekranda olmayacak. Söylentilere göre 3 hafta yayına ara vermesi ve 23 Ocak'ta ilk bölümünü yayınlanlaması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 36. BÖLÜM ÖZETİ

Vedat kurtulmuştur. Cep telefonundan Nefes'i arar. Mercan'ın onu asmaya geldiğini anlatır. Kurtulduğunu ama başka birisinin asıldığını söyler. Nefes telefonu kapatır. Vedat, Mercan'ın Berrak'ı asması için dua eder. Yolda Fikret'i arayarak yardım ister. Bu sırada Mustafa Tahir'i arayarak kadınların bir işler çevirdiğini söyler. Tahir haberinin olduğunu onların bulunduğu yere gittiğini söyler.

Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer.

Vedat’ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer.

SEN ANLAT KARADENİZ 37. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanan son bölümünde Vedat'ı kaçıran Nefes, Asiye, Nazar ve Mercan büyük bir sınavdan geçti. Vedat bir yolunu bulup Mercan'ın boynuna geçirdiği urgandan kurtuldu. Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edildi. Peki bu kadınların hayatını zindana çeviren Vedat bu savaşı kazandı mı? Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneden çıkabilecek mi? İşte yeni bölümde bunları göreceğiz…

FİKRET KAMERA KAYITLARININ PEŞİNDE

Fikret, Vedat'ın evden ayrılmasından sonra. Vedat'ın kadınların yaptıkları ile ilgili elinde kamera kayıtlarının bulunduğunu söylemesinin ardından onun evindeki adamını arar. Bu sırada Vedat da evine gelmiştir. Mustafa eve gelince Asiye onu karşılar. Mustafa tek kelime etmeden odasına gider. Asiye şaşırır. Bu sırada Berrak ve Nefes'i evlerine bırakan Tahir, Nefes'e ona söylemesi gerektiğini söyler.

VEDAT FİKRET'E OLANLARI ANLATIYOR

Vedat'ı yoldan alan Fikret'in adamları onu eve getirir. Vedat'a ormanda ne işi olduğunu sorar. Vedat yolunu kaybettiğini söyler. Fikret olanları anlatmasını söyler. Asiye, Mercan, Berrak, Nazar ve Nefes'in bir olarak onu kaçırdığını söyler. Fikret şaşırır. Vedat hepsinin elinde olduğunu söyler. Vedat, kadınların hapiste olduğunu hayal ederek, onlarla adeta alay eder. Bu sırada Fikret ciddi olarak onları şikayet edip etmeyeceğini sorar.

Son güncelleme: 17:54 - 09.01.2019