Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 54. fragman yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman?

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Sen Anlat Karadeniz dizisinden yeni sezon fragmanı yayınlandı. Ayrıca diziseverlere yeni sezonun başlayacağı tarih de verildi. Sezon sonunda Nefes hamile kalmıştı, yeni fragmanda Nefes'in sancı çektiğini ve bir karakterin öldüğünü görüyoruz. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar...

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 54. fragman yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon fragmanında Nefes “Bugün bir kadın daha öldü, öldürüldü! Peki siz vicdanınızın sesini nasıl kısıyorsunuz?” diyor. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlı, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı dizide Osman Sınav’ın imzası bulunuyor.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON 54. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Sen Anlat Karadeniz 4 Eylül Çarşamba 20.00 ‘de atv’de seyircilerle buluşacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİ ÖZETİ: 53. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes kendi gibi şiddet gören kadınlara güç vermek için radyo yayınına başlıyor. Nefes'in bu hamlesi Melek'e de umut oluyor. Ama Genco'nun gözü daha da dönüyor. Melek'i köyde bir eve kapatıyor. Hazan, Nefes ve Tahir ile beraber Genco'nun evine geliyor ama Melek'i bulamyorlar. Genco kızını cezalandırmak için bu yolu seçtiğini söylerken, Melek gözünü karartıyor. Ancak Hazan, Melek'in yerini öğreniyor. Genco da hala orada. Melek çektiği acı ile kendini kaybediyor. Babasına onu ölesiye sevip sevmediğini soruyor. Genc odadaki kokuyu fark ediyor. Melek, Genco gelmeden önce tüm eve benzin döküyor. Genco, Melek'in böyle bir yapamayacağını düşünerek Melek'i tehdit ediyor. Annesini akıl hastanesine kapatabileceğini ve Hazan'ı öldürebileceğini söylüyor. Melek tam da bu yüzden Genco'nun ölmesini istiyor. Ve Melek elindeki kibriti çakıyor. Genco kaçmaya kalkışınca da kafasına ağır bir cisimle vuruyor. Nefes, Tahir ve Hazan ortaya geldiklerinde evin alevler içinde olduğunu görüyorlar. Hazan ve Tahir alevlerin arasına dalıp Melek'i kurtarmak istiyor.

GENCO NEFES'İ KAÇIRIYOR

Ve Hazan ile Tahir canları uğruna Melek'i dışarı çıkarıyor. Genco da kurtuluyor. Kendilerine gelir gelmez Nefes Melek ile dertleşiyor. Ona istediği her şeyi anlatabileceğini söylüyor. Melek, Nefes'in onu anladığını biliyor ve kalbi Nefes'in sevgisi ile doluyor. Genco ise bu durumdan çok rahatsız oluyor ve Nefes'i ortadan kaldırmak istiyor. Bu nedenle de Nefes'i kaçırıyor. Nefes kapıda elinde silahla Genco'yu görünce çok korkuyor, çırğınıyor ama faydası yok. Nefes'i bir depoya atan Genco, onun bebeğinin canını da tehlikeye atıyor. Nefes karnını tutarak acı içinde haykırıyor. Ama Genco'nun umurunda bile değil.

Tahir, Nefes'in kaçırıldığı haberini alınca deliye dönüyor. Tüm ev halkını ayağa kaldırıyor. Öte yandan evi arayan doktor Nefes'in hayati tehlikesi olduğunu çünkü dış gebelik söz konusu olduğunu anlatıyor. Asiye bu haberle şok oluyor.

Loading...