Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz’de şoke eden ayrılık!
Sen Anlat Karadeniz’de şoke eden ayrılık!
Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen ve diziseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Sen Anlat Karadeniz reyting rekorları kırmıştı. Yeni sezonda neler yaşanacağı merak edilirken diziden şoke eden ayrılıklar ardı ardına gelmeye başladı. İşte diziden ayrılanlar...
Magazin 4 Temmuz 2018 - 18:05

Sen Anlat Karadeniz’de daha önce Gözde Kansu ve yapım ekibinden bazı isimler diziden ayrılmış daha sonra ayrılık haberleri gelmeye devam etmişti.

Sinegraf imzalı dizinin geçtiğimiz günlerde Osman Sınav ve Yusuf Ömer Sınav ile birlikte yönetmenliğini yapan Emre Kabakuşak'ın diziden ayrıldığı ve yerine Veli Çelik'in geldiği haberleri konuşulmuştu.

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, yayınlandığı Çarşamba akşamları reyting rekorları kıran dizinin bu kez de senaristlerinin değiştiği haberleri sosyal medyaya adeta bomba gibi düştü! Sezon ortasında ekrana gelmeye başlayan ve 21. bölümüyle sezon finali yapan dizinin ekibindeki değişimler izleyiciyi endişelendiriyor.