Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel”
“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel”
Hacı Sabancı katıldığı bir partide çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı, gelen yorumlar eleştiride tavan yaptı.
Magazin 8 Ocak 2018 - 07:29

Evlilik yolunda ilerlediği Özge Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra bir süre ortalarda görünmeyen ve sonrasında hem verdiği kilolarla hem de yeni başlayan Zeynep Nazlı Kayı aşkı ile adeta bomba gibi bir dönüş yapan Hacı Sabancı ne yazık ki takipçilerini bir türlü mutlu edemedi. Gerek yeni görüntüsüyle ve gerekse giydiği kıyafetlerle sürekli olarak bir eleştiri konusu haline gelen Hacı Sabancı her ne kadar bu yorumları kafasına takmıyor olsa da takipçileri onu kıyasıya eleştirmekten geri durmuyor. Hacı yaptığı son paylaşımla yine eleştiri oklarının hedefi oldu. Boynundaki fuları ve vermeye devam ettiği kilolarıyla takipçilerinden çok sayıda yorum alan Sabancı hakkında şunlar yazıldı:

haci-sabanci-ic

“Yok olmuyor. Ne yaparsan yap, zayıfla, boynuna bandana bağla şekil yap ama olmuyor. Sanırım sadece para o hava denilen kumaşı vermiyor. Demek ki para herşeye kadir değilmiş”

“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel”

“Olmuyor zorlamasan”