Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seray Sever’in evlendiği eşi Eray Sünbül ile ilgili merak edilenler
Seray Sever’in evlendiği eşi Eray Sünbül ile ilgili merak edilenler
Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan Seray Sever ve Eray Sünbül dün akşam Bodrum'da evlenmişti. Televizyon dünyasının tanınan ismi Seray Sever'in kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül ile evliliği magazin gündeminde. İşte Seray Sever kimdir? sorusunun yanıtı ve yeni evli çiftle ilgili merak edilenler...
Magazin 21 Nisan 2018 - 15:05

Seray Sever ve Eray Sünbül dün akşam Bodrum’da evlendi. Aralarında yaş farkı olduğu bilinen çiftle ilgili merak edilenler haberimizde. İşte Seray Sever kimdir? sorusunun yanıtı ve Eray Sünbül hakkında bilinenler…

3,5 YILDIR BİRLİKTELER

90’lar ve 2000’lerin başında ekranın aranan isimlerinden olan Seray Sever ile 3,5 yıldır birliktelik yaşadığı Eray Sünbül evlendi.

Seray Sever, yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu Eray Sünbül ile bugün Bodrum’da nikah masasına oturacak. Seray Sever için dün akşam isteme töreni yapıldı. Sever, isteme töreninden çiçeğini Instagram’ın hikaye bölümünden paylaştı.

Yüzüklerin takılmasının ardından da Eray Sünbül’le ellerini gösteren bir kareyi de sayfasına yükledi. Seray Sever paylaşımlarının altına “Aşk” notunu düştü.

seray-sever-eray-sunbul-instagram-3

Seray Sever bir röportajda tam 40 yıl bu aşkı beklediğini söylemişti.

seray-sever-eray-sunbul-instagram-1

SERAY SEVER KİMDİR?

Seray Sever, 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Doğuş Koleji’nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

1990 yılında TRT’de “Popstop” isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu yapmaya başladı. 3 yıl bu görevini sürdürdü. 1995 yılında Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde ve Mirkelam’ın Tavla klibinde yer aldı. 1996 yılında, Atv’de “Sabah Şekerleri”nde programını sunmaya başladı.

ERAY SÜNBÜL HAKKINDA…

Eray Sünbül’le ilgili elimizde çok fazla bilgi yok. Ancak 34 yaşında bir iş adamı olduğu bilgisi mevcut.