Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç: “Baba olacağımı öğrensem masaya çıkar oynarım”
Serdar Ortaç: “Baba olacağımı öğrensem masaya çıkar oynarım”
Ankara'da bir mekanda sevenleriyle buluşan şarkıcı Serdar Ortaç baba olmakla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 25 Mart 2018 - 11:19

İki saat boyunca Ankaralıları müziğe doyuran Serdar Ortaç, şarkıları, esprileri ve dansçılarıyla Başkentlilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Sahne programı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç’a ilk soru bisiklet kullanmasıyla ilgili geldi.

resimid_4764924

Bir konserine bisikletle gitmek istediğini söyleyen Serdar Ortaç, “Karadeniz yaylalarında bir konser olsun, oraya bisikletle gideyim” dedi. Bisiklet merakını, sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla duyuran Ortaç, bisiklet yolu olmamasından yakınarak, “Herkesin bisiklet almasını isterim ama bisiklet yolumuz yok. Çıldırıyorum bisiklet kullanırken, motosikletler geçiyor bisikletler geçemiyor. Sarıyer sahilde bisiklet yolumuz var, giriyorum tam gideceğim yayalar o yoldan yürüyor, yine gidemiyorum” dedi.

resimid_4764925

“KADIN KADINDIR”

Eşi Chloe Ortaç’ın anlamsız kıskançlıkları olmadığını söyleyen Serdar Ortaç, basın mensuplarının “Başka bir kültürden de o yüzden rahat olabilir” yorumuna, “Bir sürü kültürden kadınla tanıştım, kadın kadındır. Afgan kadın da, Türk kadın da, Alman kadın da aynı. Chloe’nin ailesinden gelen bir eğitimden belki bu karakteri” dedi.

resimid_4764929

Ortaç, eşinden bahsederken “Yaşlandım, ama beni Chloe gençleştiriyor; onunla kendimi yaşlı hissetmiyorum” dedi. Tarkan’ın baba olacağını hatırlatan basın mensuplarının, “Tarkan’ı tebrik ettiniz mi” sorusuna ise “Telefonlaşmadık, sizin aracılığınızla kutladım Tarkan’ı. Video çektiğini söylediler, ne kadar güzel Tarkan’ın video ile baba olacağını duyurması, bana olsa masaya çıkar oynarım. Ben de İnstagram videosu ile duyuracağım inşallah baba olacağımı” dedi. İHA

Son güncelleme: 16:03 - 25.03.2018