Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç kumarda kaç para kaybettiğini açıkladı
Serdar Ortaç kumarda kaç para kaybettiğini açıkladı
Serdar Ortaç, verdiği röportajda özel yaşantısından meslek hayatına birçok konuda açıklamalarda bulundu. En çarpıcı itiraf ise kumarla ilgili konuşma sırasında ortaya çıktı.
Magazin 9 Nisan 2017 - 13:57

Kendisine yöneltilen “Kumar hâlâ devam ediyor mu?” sorusunu cevaplayan Ortaç, “Yok, öyle eskisi gibi büyük paralarla büyük oyunlar oynamıyorum. Şimdi kendimi meşgul edecek, depresif havadan çıkarak başka bir şeye başladım” diyerek kendisine at aldığını söyledi.

“Kendime at aldım. New York'ta yarışlara çıkıyor. Hatta 3'üncü oldu. Şimdi tay alıyorum. Chloe ismini vereceğim. O da koşacak. Kendimi kumardan uzak tutacak her şeyi deniyorum.”

50 MİLYON DOLARDAN FAZLA…

“Kumarda 40-50 milyon dolar para kaybettiğiniz söyleniyor” sorusu üzerine de ‘Doğrudur’ diyen Ortaç, “Olabilir, doğrudur. Hesaplarsan daha fazlası da çıkar. Bu konuda salağım gerçekten. Akıllı adam bunu yapmaz. Keşke yapmasaydım” ifadelerini kullandı.