Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç, Tarkan’a böyle göndermede bulundu
Serdar Ortaç, Tarkan’a böyle göndermede bulundu
Serdar Ortaç’tan geçen günlerde ‘Ahde Vefa’ adlı Türk Sanat Müziği albümü çıkaran Tarkan’a üstü kapalı gönderme geldi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 5 Nisan 2016 - 20:30

Albümü dinlemediğini söyleyen Serdar Ortaç, Tarkan'a “Albümünü dinlemedim ama çok güzel diyorlar. Yeni şarkılar yapmayı seviyorum. Boyuna şarkı yapıyorum o yüzden şu an şarkı sıkıntım yok. Denizde kum bende şarkı” sözleriyle göndermede bulundu.

DÜZENİM ALTÜST OLDU

Güneşli havayı fırsat bilen Serdar Ortaç önceki gün İrlandalı eşi Chloe Loughnan'la Bebek'te çıktığı sahil turunda görüntülendi. Kahve almak için girdikleri bir kafeden çıkan ikiliden Ortaç, yakında çalışmak için Miami'ye gidecek olan eşinden ayrı kalacağını belirtip “Bıraktı beni ağabey? Bütün düzenim altüst oldu. Ancak onu da engelleyemem. Biraz gözetleyeceğim bakalım hayat nasıl? Mayıs'ta yanına gidip, iş yerine bakacağım. Tanışacağım oradakilerle” diye konuştu. Şarkıcı, gazetecilerin “Bu gidişle size de Hollywood'dan teklif gelir mi?” sorusuna ise “Bana bir b..k gelmez, karıma gelir. Yaz geldi ben çalışacağım her hafta konserim var. Eşimle gurur duyuyorum” cevabını verdi.

O DÜNYA VATANDAŞI

Eşi Chloe'nin bir yıl sonra Türk vatandaşı olacağını de sözlerine ekleyen Ortaç, “Onun öyle bir derdi yok çünkü dünya vatandaşı. İrlanda pasaportu var. Amerika'da Green Card'a başvurdu. Zaten orada çalışma izni de var. Ben de onun sayesinde dünya vatandaşı oluyorum ancak benim ülkem her yerden güzel” dedi.