Sözcü Plus Giriş

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe’den olay paylaşım!

Şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan, Instagram’da paylaştığı görüntülerle hamile dedikodularını yeniden başlattı.

Güncellenme: 11:17, 28/02/2017
Serdar Ortaç’ın eşi Chloe’den olay paylaşım!

Amerika’da konser vermeye hazırlanan Serdar Ortaç, eşiyle birlikte keyifli vakitler geçiriyor. Amerika-Miami'de bir kulüpte eğlenen çiftten Chloe, burada eşi Serdar Ortaç’ın göbeğini öptüğü bir kareyi paylaştı. Chloe bu karenin altına İngilizce “That's love right there” (İşte Aşk Orada) notunu düştü. Takipçileri “Yoksa bebek mi geliyor?” diye sordu. 24 yaşındaki İrlandalı yenge geride bıraktığımız günlerde, “Amerika'ya gidiyorum. Serdar'ın da Mart'ta Amerika'da konseri var. Miami'de kavuşacağız” demişti.

serdar-ortac-ic

‘SERDAR BABA OLMAK İSTEDİĞİNİ SÜREKLİ SÖYLÜYOR’

Geçtiğimiz Aralık ayında Kuzey Kıbrıs'taki bir otelde konser veren Serdar Ortaç, sevenlerine içini dökmüştü. “6 yıldır Chloe ile birlikteyim, 2.5 yıldır da evliyiz. İlk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim ama o her yıl ‘Seneye' diyor. 2017'de de çocuğum olmazsa biri kız diğeri erkek iki evlatlık alacağım. İnşallah çocuğum olur da evlatlığa gerek kalmaz” demişti.

SERDAR’DAN BEBEK MESAJI

Bebek iddiaları kısa sürede magazin dünyasını kasıp kavurunca Aramızda Kalmasın programında Serdar Ortaç’ın bir açıklaması yayınlandı. Ortaç konuyla ilgili programa yaptığı açıklamada, sanıldığı gibi ortada bir bebek olmadığını ve sadece bunun bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu söyledi.

İlginizi ÇekebilirSerdar Ortaç, ABD'deki hayranlarıyla buluşuyorSerdar Ortaç, ABD'deki hayranlarıyla buluşuyor
Yayınlanma Tarihi:10:49,