Serdar Ortaç’tan bir özür daha…

Beşiktaş-Adana Demirspor maçının ardından söylediği sözlerle gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, bir kez daha özür diledi.

Serdar Ortaç’tan bir özür daha…

Düğün programına katılmak için Kahramanmaraş'a gelen Serdar Ortaç, burada bir pastanede yemek yedikten sonra hayranlarıyla buluştu.

Daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, Beşiktaş hakkında söylediği sözler nedeniyle özür dilediğini ifade ederek, “Çok özür diliyorum hepsinden. Maalesef içki içtim ilaçlarla içki karışınca kafa gitti öyle. Adana'yı mutlu edeyim diye Beşiktaş'ı kızdırdım. Hiç girmem gerekirdi. Allah razı olsun” dedi.

Serdar Ortaç, geçtiğimiz Salı akşamı Beşiktaş – Adana Demirspor maçının ardından sahne aldığı bir mekanda şarkısını yarıda bırakmış, Adana Demirspor'un son dakikada attığı golünü yorumlamıştı. İHA

Serdar Ortaç, Beşiktaş camiasından özür diledi İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç, Beşiktaş camiasından özür diledi Serdar Ortaç'a büyük tepki! Beşiktaş'tan suç duyurusu... İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç'a büyük tepki! Beşiktaş'tan suç duyurusu...