Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç, emniyet kemerini yine arkadan bağladı
Serdar Ortaç, emniyet kemerini yine arkadan bağladı
Popçu Serdar Ortaç model eşi Chloe Loughnan ve yakın dostlarıyla Arnavutköy'de bulunan bir mekanda akşam yemeği yedi. Çıkışta aracını kendi kullanan sanatçının emniyet kemerini arkadan geçirmesi ise yadırgandı
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Şubat 2017 - 11:06

Mekan çıkışında habercilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç eşini araca göndermek istedi. “Karımı üşütmeyelim, hava çok soğuk” diyen Serdar Ortaç tüm uğraşlarına rağmen eşini araca geçmeye ikna edemedi.

serdar-ortac-ic-4

Bu seferde eliyle Chloe’nin montunun açık olan yerini örten Ortaç, “Amerika turnesine çıkıyorum. Eşimin de işi orada bu sefer. O orada ben burada ayrı kalmayacağız” dedikten sonra MS hastalığını atlattığını, kendisini iyi hissettiğini sözlerine ekledi. Ortaç, “Geçen gün MR’a girdim. Bulgular uyumludur, yeni bir arıza yok. Kontrollerde sonuçlar temiz çıktı” dedi.

serdar-ic

EMNİYET KEMERİ UYGULAMASI ÜZDÜ

Yemek yediği mekândan kendi kullandığı son model aracıyla ayrılan Serdar Ortaç’ın emniyet kemerini yasal olmayan bir şekilde bağladığı dikkatlerden kaçmadı. Ortaç, emniyet kemeri uygulaması yüzünden daha önce de uyarı almıştı.

serdar-ortac-ic-3
Son güncelleme: 16:23 - 13.02.2017