Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç’tan sevgiliye taktik: Kızım asabi olmasana
Serdar Ortaç’tan sevgiliye taktik: Kızım asabi olmasana
Son zamanlarda kariyerinde çıkış yakalayamayan Serdar Ortaç, sürekli özel hayatıyla gündeme geliyor. Yakın çevresine eski eşi Chloe Loughnan'ı her defasında unutamadığı söyleyen Ortaç, 'reklam aşkı'na kamera karşısında nasıl hareket etmesi gerektiğini paylaştığı bir videoyla anlattı.
Magazin 18 Şubat 2020 - 08:18

Kısa süre önce birlikteliklerini duyuran Serdar Ortaç ve Seçil Gür, sosyal medyadaki paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ünlü çift, Serdar Ortaç’ın 50. yaş gününün ardından bugün de paylaştıkları bir video ile takipçilerinin karşısına çıktı. Seçil Gür’ün Instagram hesabından paylatığı videoda, genç şarkıcı, Sezen Aksu’nun İhanetten Geri Kalan şarkısını seslendirdi. Şarkıyı söylemeden önce Serdar Ortaç sevgilisine, kamera karşısında nasıl hareket etmesi gerektiğini anlattı.

“ŞİRİNLİĞİNİ VER”

Serdar Ortaç, Seçil Gür’e, “Kızım asabi olmasana, şirin olsana. Evet şirinliğini ver. Saçını da biraz salla” direktiflerini verdi.

Son güncelleme: 10:15 - 18.02.2020