Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serel Yereli “Namuslu görünmek kimlere kalmış”
Serel Yereli “Namuslu görünmek kimlere kalmış”
Geçtiğimizm günlerden yaptığı paylaşımla çok konuşulan Serel Yereli eleştirilere yanıt verdi. Yereli, soyağacı fotoğrafıyla açıklama yaptı
Magazin 29 Nisan 2018 - 09:59

İtalya tatilinde üstsüz fotoğrafını ‘Yaşasın özgür Avrupa’ notuyla paylaşan oyuncu, aralarında Demet Akalın ve Ebru Polat‘ın da olduğu çok sayıda ismin tepkileri maruz kaldı Tepkilere cevap veren oyuncu, “Namuslu görünmek kimlere kalmış?” dedi.

SOYAĞACI İLE KENDİSİNİ ELEŞTİREN KİŞİLERE CEVAP VERDİ

Serel Yereli kendisini eleştirenlere soyağacı fotoğrafı ile sosyal medya hesabından yanıt verdi. Yereli, “30 göbek İzmirliyim , bir yere sahip çıkmak ya da ait olmak ne demek? Sülalem biliyor belli ki bu 1! 2.’si ‘Yaşasın özgür Avrupa’ demek , ‘lanet olsun Türkiye demek değildir’, okuma-anlama konusundaki problemleriniz size bazı cümleleri hayal dünyanız ile tamamlamayı öğretmiş. Bir şeyi beğenirken diğerini de beğenebilir insan bunu biliyor muydunuz? Bence deneyin! Instagramda ona buna salça olarak , huzursuzluk gerginlik çıkararak kendini ülkesi için işe yaramış hisseden herkes istediği kahramanlığı yapsın , yorumları kapatacak halim yok, buyurun gösterin seviyenizi … Ama bütün köklerim bu memlekete aitken , gerçek bir Atatürk çocuğu olarak yetiştirilmiş ve izinden gitmek için elimden geleni yaparken, Avrupa’da müzik yapmaya çalışan , Türkiye’de ekmeğini yiyen biriyken , kim kimi kimin memleketinden kovuyor ? #namuslugörünmekkimlerekalmış” ifadelerine yer verdi.

Son güncelleme: 10:01 - 29.04.2018