Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Seren mükemmelliyetçi bir insan’
‘Seren mükemmelliyetçi bir insan’
Geçtiğimiz ay dünya evine giren Seren Serengil - Yaşar İpek çifti önceki akşam Etiler'deki bir restoranda vakit geçirdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Haziran 2018 - 07:28

Çıkışta el ele objektiflere poz veren ikili, evlendikleri için mutlu olduklarını dile getirdi. Seren Serengil’e övgüler yağdıran Yaşar İpek, “Seren çok mükemmelliyetçi bir insan, evliliğimiz harika gidiyor. Her şey yolunda” diye konuştu. Geçtiğimiz sezon programının çok yoğun olmasından isyan eden Serengil, “Bu sezon çok yoğundu. Programda gündemden gündeme, hapishaneden, programa koşturduk. Acil tatil istiyorum. Bir an önce tatile gideceğiz” diyerek sözlerine devam etti.

seren-serengil-yasar-ipek-6

DEĞER VERDİKLERİMLE BARIŞTIM

Araçlarına bindikleri sırada emliyet kemerini takmadıklarını fark eden ikili kahkaha atarak, “Unutmayalım, takmadı diye yazarlar” diyerek esprili konuştu. Son olarak Seren Serengil’in polemikte olduğu insanlarla barışması soruldu. Serengil, “Ben değer verdiğim herkesle barıştım. Kimseye bir kırgınlığım yok” dedi. Gülben Ergen sorularına ise, “Güzel bir akşam, böyle kalsın” diyerek sert bir dille konuşmak istemediğini dile getirdi.

seren-serengil-yasar-ipek-15