Seren Serengil: “Bakalım o şanslı omuzlar kimin”

Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi Özay Bakır'dan sürpriz bir şekilde ayrılan Seren Serengil, sosyal medya hesabından özlem dolu bir paylaşımda bulundu.

Seren Serengil: “Bakalım o şanslı omuzlar kimin”

Şarkıcı sevgilisi Özay Bakır’la yaşadığı tutkulu aşkını sürpriz bir şekilde sonlandıran Seren Serengil ayrılığıyla ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınsa da bu ilişkinin ardından yaşadığı boşluğu farklı paylaşımlarla ifade etmeyi sürdürüyor. Serengil son olarak hesabından sevgilisinin omuzlarına çıkmış bir genç kadının fotoğrafını paylaştı ve bu kareyle ilgili isteğini açıkladı.

seren-serengil-sli

Yılbaşı ağacı başında çekilmiş bu kareyi yaşamak istediğini söyleyen Serengil böylelikle yeni bir aşk için hazır olduğunun da sinyalini verdi. İşte Seren Serengil’in o paylaşımı: “Bu yıl olamadı… Ama bu fotoğrafın önümüzdeki yıl aynısını koyacağım! Kimin o şanslı omuzlar bakalım. Allah hepimizi en azından bu saatten sonra iyi insanlarla karşılaştırsın”

Seren Serengil, Kıvılcım Ural'la canlı yayında tartıştı İlginizi Çekebilir Seren Serengil, Kıvılcım Ural'la canlı yayında tartıştı

 

Seren Serengil, Jennifer Lopez üzerinden ders verdi İlginizi Çekebilir Seren Serengil, Jennifer Lopez üzerinden ders verdi