Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil: “Bakalım o şanslı omuzlar kimin”
Seren Serengil: “Bakalım o şanslı omuzlar kimin”
Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi Özay Bakır'dan sürpriz bir şekilde ayrılan Seren Serengil, sosyal medya hesabından özlem dolu bir paylaşımda bulundu.
Magazin 25 Aralık 2017 - 08:03

Şarkıcı sevgilisi Özay Bakır’la yaşadığı tutkulu aşkını sürpriz bir şekilde sonlandıran Seren Serengil ayrılığıyla ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınsa da bu ilişkinin ardından yaşadığı boşluğu farklı paylaşımlarla ifade etmeyi sürdürüyor. Serengil son olarak hesabından sevgilisinin omuzlarına çıkmış bir genç kadının fotoğrafını paylaştı ve bu kareyle ilgili isteğini açıkladı.

seren-serengil-sli

Yılbaşı ağacı başında çekilmiş bu kareyi yaşamak istediğini söyleyen Serengil böylelikle yeni bir aşk için hazır olduğunun da sinyalini verdi. İşte Seren Serengil’in o paylaşımı: “Bu yıl olamadı… Ama bu fotoğrafın önümüzdeki yıl aynısını koyacağım! Kimin o şanslı omuzlar bakalım. Allah hepimizi en azından bu saatten sonra iyi insanlarla karşılaştırsın”