Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil canlı yayında anlamsız hareketler sergiledi
Seren Serengil canlı yayında anlamsız hareketler sergiledi
Seren Serengil tahliye olduktan yaklaşık iki saat sonra 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programının canlı yayınına yetişti. Seren Serengil'in canlı yayında yaptığı hareket izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.
Magazin 5 Şubat 2018 - 12:47

Gülben Ergen hakkında konuşmama kararına uymayıp 3 gün hapis cezası alan  Seren Serengil, cezaevinden tahliye oldu. Hapishanede zor günler yaşadım diyen Seren Serengil, hiç bir şey olmamış gibi ‘Duymayan Kalmasın’ isimli programın canlı yayınına katılmasıyla şaşkınlık yarattı.

BİR ANDA STÜDYOYU TERK ETTİ

Cezaevinden çıkar çıkmaz Star TV’de Duymayan Kalmasın programının canlı yayına katılan Seren Serengil, bir anda kalkıp stüdyoyu terk etti.

CANLI YAYINDA OLDUĞUNU UNUTTU

Cengiz Semercioğlu ve konuk gelen  Nilgün Belgün Seren Serengil‘in yaptığı bu tavra anlam veremedi. Seren Serengil kısa bir süre sonra hiç bir şey olmamış gibi programa dahil oldu. Seren Serengil‘in bu hareketine kimse anlam veremedi.

 

Son güncelleme: 15:25 - 05.02.2018