Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil cezaevindeyken Duymayan Kalmasın’ı Demet Akalın sunacak
Seren Serengil cezaevindeyken Duymayan Kalmasın’ı Demet Akalın sunacak
Duymayan Kalmasın adlı programın yorumcusu Seren Serengil için 3 günlük hapis kararı çıkınca programda kimin olacağı merak konusu olmuştu.
Magazin 29 Ocak 2018 - 12:39

Serengil’in, yorumculuk yaptığı magazin programında Gülben Ergen aleyhine konuşması mahkeme tarafından yasaklanmıştı. Karara uymayan Serengil’e 3 günlük hapis cezası verildi. Seren bugün program sonrası cezaevine girecek. Demet Akalın da yakın arkadaşının yerine programda yorum yapacak.

seren-demet

YAŞANANLARI HATIRLAYALIM

Gülben Ergen, üç ay önce “Duymayan Kalmasın” programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırdı. Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil’in programında ve Instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar verdi.

SEREN SERENGİL: ANNEM İÇİN…

Seren Serengil sunuculuğunu yaptığın Duymayan Kalmasın programında açıklamalarda bulundu;

”Annem çok üzülüyor. Cuma günü hapishaneye girecektim ama onu düşünerek bugüne aldım. Onun yıpranmasını istemiyorum. Programımı da düşündüm, ekmek yiyenler var burada. İlk önce annemi düşünmek zorundaydım. Üç gün, gidip çıkıp geleceğim yani… Ben kimseye iftira atmadım. Bu cezayı haketmiyorum. Dün gece hiç uyumadım ve düşündüm. Benim ona kızmam için sebeplerim vardı ama benim kimseye karşı kötülüğüm olmadı. Hapishanede neye ihtiyacım olacağını Deniz Seki’den öğrendim” dedi.

 

Son güncelleme: 13:48 - 29.01.2018