Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, çıplak fotoğraflarını paylaşan Hande Yener’e yanıt verdi | Son Haberler
Seren Serengil, çıplak fotoğraflarını paylaşan Hande Yener’e yanıt verdi | Son Haberler
Şarkıcı Hande Yener, dün gece Seren Serengil'in çıplak fotoğrafını sosyal medyaya yüklemişti. Serengil, sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında açıklama yaptı.
Magazin 27 Aralık 2017 - 13:25

Seren Serengil geride bıraktığımız akşam hakkında paylaşımlarda bulunan Hande Yener’e sunuculuğunu yaptığı programdan yanıt verdi. Kendisine bel altı vuran ve çıplak fotoğraflarını paylaşan Hande Yener’e madde madde yanıt veren Seren Serengil sert konuştu.

İşte Seren Serengil’in o açıklamaları:

”Benim yapmış olduğum eleştiriye mesleğimle ya da bu konuyla ilgili çok ağır bir cevap verseydi başımın üzerinde yeri vardı ama Hande dün gece bana bir kadının bir kadına yapabileceği en büyük şiddeti yaptı.

Bana cevabı bu şekilde olmamalıydı. Cevabı listelerin doğru olduğunu ispatlayarak vermeliydi. Benim telifmetre listelerine inanmama sebebim şuydu. Diğer bütün listelerde Hande Yener 20. sıradan önce yoktu. Ama telifmetrede 1. sırada yer aldı. Sezen Aksu, Tarkan gibi isimleri nasıl oldu da geride bıraktı? Diğer listelerde yokken bu listede nasıl birinci oldu? Ve bu yüzden telifmetreye inanmadığımı söyledim. Bu benim yorumum.”

Programın diğer sunucusu Cengiz Semercioğlu ise Hande Yener’le arkadaş olduklarını söyledi ve “Ben Hande’yle konuştum. Seren benim markama zarar veriyor. ‘Benim birinciliğimi şaibe altında bırakıyor’ dedi” açıklamasında bulundu. Bunun üzerine Serengil, “Ben Hande Yener’in markasına zarar veriyorsam demek ki güvenilir bir insanım” dedi.

 

Son güncelleme: 16:10 - 27.12.2017