Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil hamile mi? İlk kez açıkladı
Seren Serengil hamile mi? İlk kez açıkladı
Sunucu Seren Serengil, geçtiğimiz gün bir hastanenin doğum kontrol ünitesinde çıkarken görüntülenmiş ve bu görüntüler sonrası bazı haber siteleri Seren Serengil'in hamile olduğunu iddia etmişti. Bu zamana kadar 3 bebeğini hayata getiremeden kaybeden yıllarca çocuk sahibi olmaya çalışan Seren Serengil'in tedavi gördüğü ortaya çıktı.
Magazin 20 Kasım 2017 - 12:16

İlk  bebeği dokuz aylıkken karnında ölen, ikinci bebeğine hamileyken düşük yapan Seren Serengil, üçüncü bebeğini de hamileliğinin altıncı ayında kaybetmişti. Sunucu Seren Serengil hakkında geçtiğimiz günlerde bazı medya organları tarafından hamile olduğuna yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialar sonrası Seren Serengil, kendisi hakkında çıkan haberleri yalanladı. Sunuculuğunu üstlendiği magazin programında açıklamaya yapan Seren Serengil “Çocuk sahibi olmak için tedavi gördüğüm doğru ama hamile değilim” açıklamasında bulundu.

 

Son güncelleme: 12:39 - 20.11.2017