Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, Jennifer Lopez üzerinden ders verdi
Seren Serengil, Jennifer Lopez üzerinden ders verdi
Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil makyajıyla ilgili yapılan eleştirilere şarkıcı Jennifer Lopez üzerinden verdiği örnekle yanıt verdi.
Magazin 11 Aralık 2017 - 09:42

Kısa bir süre önce evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi Özay Bakır’dan ayrılan Seren Serengil, şimdilerde kendisini işine ve arkadaşlarına adadı. Sosyal medya hesabından bu süreçte yalnız kalmadığına dair paylaşımlarda bulunan Serengil, Özay Bakır’dan ayrıldıktan kısa süre sonra komşuları Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz tarafından ziyaret edilmiş ve keyifli videolarını takipçileriyle paylaşmıştı. Sosyal medya hesabından renkli paylaşımlar yapmaya başlayan Seren Serengil son olarak makyajıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi.

jennifer-lopez-ic

Kendisine yöneltilen eleştirilere şarkıcı Jennifer Lopez’in makyajıyla yanıt veren Serengil şunları yazdı: “Hâlâ bana dudak kaleminle rujun aynı renk olması gerek diyenlere gelsin… Hâlâ, ‘dudak kalemi mi kaldı?’ diyen bilmeden konuşanlara bir hatırlatma yapayım, dudak kalemsiz ruj sürülmez ve bütün ruj markalarının bir ton koyu ruj kalemi vardır ama ben Jennifer Lopez gibi kahverengi kalem kullanırım o daha tarzdır bilginize… Öperim bilmemek önemli değil öğrenmemek ayıp”