Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil kimdir? Nişanlısı Yaşar İpek kimdir?
Seren Serengil kimdir? Nişanlısı Yaşar İpek kimdir?
Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti bu akşam nişanlandı. Magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti hakkında merak edilenleri siler için derledik. Peki Yaşar İpek ve Seren Serengil kimdir?
Magazin 29 Nisan 2018 - 22:49

Seren Serengil ve nişanlısı Yaşar İpek kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. us, Okul Bitince, Kapı Zili, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, albümleriyle tanınan ünlü şarkıcı Yaşar İpek kimdir? İşte Seren Serengil kimdir sorusunun yanıtı ve ünlü çift hakkında merak edilenler…

YAŞAR İPEK KİMDİR?

Yaşar İpek, 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlı olan Yaşar İpek, 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul'a göç etti. 1986 yılında Öksüzler, 1988 yılında Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar isimli sinema filmlerinde rol aldı. Rol aldığı filmlerde Emrah'ın küçüklük karakterini canlandırdı.

Günümüzde ise bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır. Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini aldı.

Emrah ile bir akrabalığı var mı? sorusunun cevabını ise Yaşar İpek şu şekilde açıklamıştır, ‘Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur.’

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971'de Şişli, İstanbul'da doğmuştur. Şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Öztürk Serengil'in kızıdır.

Nişan kız tarafı yapar ya , biz de onu da sevgilim yaptı.. :) herşeyi o hazırladı o yaptı tüm hazırlığı bnm en seveceğim şekliyle..ben işin biraz süslemesine karıştım o kadar serdarcığımla birlikte@serdar.ozens kendi davet etmek istediği kişiler dışında benim kimleri görmek istediğimi kimi görmek istemediğimi sorma nezaketinde bulundu ..bnde ona bir liste verdim orada kalbimin içindekilerini orada olmasından mutlu olacağım kişileri yazdım “kalbini sevdiklerim bunlar” dedim tutuşturdum eline … birbirimiZe söz vereceğimiz bu mutlu günümüz de birtek onlar olsun istedim sağolsun beni kırmadı .. sizleri de bu mutlu günümde cebimde taşıyacağım biliyorum mutlu olmama mutlu olacaksınız şimdiden hepinizi öperim dua edin kalbim durmasın heyecandan ☺️siZi seviyorum

Seren Serengil (@serenserengil)’in paylaştığı bir gönderi ()

KARİYERİ VE HAYATI İLE İLGİLİ AYRINTILAR

Serengil, 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesi'nde doğdu. Seren Serengil, ilk olarak 1977 yılında “Sarhoş” filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynadı. Aynı yıl babası ile birlikte Gar Gazinosu'nda sahne aldı. Profesyonel sahne kariyerine ise, 16 yaşında Fahrettin Aslan tarafından görevlendirildiği Maksim Kumarhanesi'nde başladı ve en genç kadın assolist oldu. Profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı.

Serengil'in ilk albümü “Ayrıldık” 1991'de piyasaya çıktı ve ana teklisi “Bana Her Şey Seni Hatırlatıyor” ile büyük bir başarı yakaladı. O zamandan beri üç albüm ve bir tekli çıkarmıştır. En popüler albümü olan “Bu Gecenin Hatırına”, yalnızca bir klip ile 170000 adet kopya sattı ve popülaritesini büyük ölçüde arttırdı. Serengil, klasik piyano çalmakta olup ve 2006 yılında “Dost Bile Kalamadık” ve “İnsan Severse Özler”, “Sen Şansını Kaybettin” ve “Sessiz Telefon” gibi şarkılar da dahil olmak üzere bazı şarkılarını kendi yazıp besteledi. Müzik kariyeri boyunca İbrahim Tatlıses, Emrah, Selami Şahin, Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç gibi isimlerle çalıştı.