Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, ‘O kişi Ebru değil’ dedi detay verdi
Seren Serengil, ‘O kişi Ebru değil’ dedi detay verdi
Ebru Şallı'nın hesabından paylaşıldığı iddia edilen çıplak fotoğraf hakkında yakın arkadaşı Seren Serengil'den bir yorum geldi.
Magazin 24 Nisan 2017 - 10:38

Eski manken Ebru Şallı’nın sosyal medya hesabından geride bıraktığımız günlerde paylaşıldığı iddia edilen bir çıplak fotoğraf gündeme damga vurdu. Kısa sürede hızla yayılan fotoğraf Twitter’da trend topic olurken bu paylaşım hakkında yüzlerce belki de binlerce yorum yapıldı.

ebru-salli-sli

Kısa süre sonra bu paylaşımla ilgili bir açıklamada bulunan Ebru Şallı cephesi avukat aracılığıyla bir paylaşımda bulundu ve iddiaları yalanladı.

ebru-88

SEREN SERENGİL’DEN FOTOĞRAFA YALANLAMA

Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf Duymayan Kalmasın gündemine taşındı ve üzerine yorumlar yapıldı. Fotoğrafın kendisine hafta sonu bir başkası tarafından gönderildiğini söyleyen Serengil, bu kişinin Ebru Şallı olmadığını söyledi. Serengil’in açıklamasıysa şöyle oldu: “Ebru Şallı’nın göğüslerinin arası çok açık ve göğüsleri paylaşılan fotoğraftaki gibi sarkık değil, o benim yanımda da soyunup giyindiği için net bir şekilde biliyorum. Aynı zamanda fotoğraftaki kişi daha yaşlı ve kilolu bir kadın. Ebru Şallı benim yanımda giyiniyor o fotoğraftaki kişi kesinlikle Ebru değil”

SAVCILIĞA BAŞVURDU

Geride bıraktığımız günlerde Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Özellikle sosyal medyada kısa sürede yayılan ve hakkında çok sayıda yorum yapılan fotoğrafa Şallı tarafından bir yorum gelmemiş sadece avukatı aracılığıyla bir yalanlama metni geçilmişti. Ebru Şallı suskunluğunu pazartesi günü bozdu ve harekete geçti. Şallı, çıplak fotoğrafla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Son güncelleme: 14:10 - 24.04.2017